Získejte vánočního průvodce s 18 recepty a slevový kód na 300 Kč u KetoMixu

KetoMix - Vánoční průvodce s 18 recepty

Vánoce se neúprosně blíží. Pro většinu lidí jsou tak trochu strašákem. Příval neodolatelných dobrot. Jak zvládnout taková lákadla? Možná vás to překvapí, ale i tyto náročné svátky se dají přežít se ctí, aniž byste museli sčítat přibývající kilogramy.

Zkuste to jinak

Kapr, bramborový salát, spousta cukroví. Co s tím? S tak rafinovanými nástrahami se dá bojovat jenom velmi obtížně. Už v přípravách štědrovečerní hostiny se s tím ale můžete popasovat poměrně dobře. Současná doba vám poskytne čas. Pandemie koronaviru může mít i kladnou stránku. Můžete uvažovat o tom, co je opravdu zdravé a soustředit se na novinky v jídelníčku. Opravdu musíte mít ty kalorické bomby? Přemýšlejte. Vánoce se dají vybudovat i bez nich. Nově, zdravě.

Vánoční kuličky pro každého

KetoMix vám poradí, jak zvládnout Vánoce a zároveň nepřibrat. Ke každé objednávce dostanete kuchařku, kde najdete skvělé tipy. Ketocukroví má minimální obsah sacharidů, neobsahuje mouku a cukr. Přesto vypadá i chutná skvěle. Jednouchý a základní recept napovídá. Sušené ovoce rozklepejte paličkou. Pečlivě ho rozmělněte v misce. Ze vzniklé směsi vymodelujte kuličky, naskládejte je na tác a vložte do ledničky. Nechte je tam vychladnout alespoň hodinu, lépe ale ještě déle, tedy cca 2-3 hodiny. Mezitím rozpusťte v hrnku kvalitní čokoládu. Ztuhlé kuličky vyndejte z ledničky, napíchněte je párátkem a omočte v rozteklé čokoládě. Položte na pečící papír. Až budete mít omočené všechny kuličky, vložte je i s pečícím papírem do mrazáku. Nechte je tam cca 1 hodinu. Vyndejte a naskládejte kuličky do ozdobných papírových košíčků. Máte skvělé dezerty s minimální snahou.

Obejdete se bez másla a cukru

Vidíte, že vánoční cukroví se dá připravit i úplně odlišným způsobem. Nově, odlišně, jinak. Bez spousty másla, cukru, a přesto může být chutné a potěšit i velmi mlsné jazýčky, Na proteiny, vitamíny a minerály jsou vánoční ketokousky z kuchařky KetoMixu bohaté. Bonusem je slevový kupon na 300 Kč. Slevy platí až do 24. prosince 2020. Tak dobrou chuť a zdravé a krásné svátky i v této nelehké době.