AKCE prodloužena! Sleva 20 % u KetoMixu na vše do 6.6.

KetoMix.cz - Chutné a kvalitní jídlo, se kterým zhubnete! Nyní se slevou 20 %

Nízkosacharidová dieta může být plná barev i chutí, nepodceňujte ji a neodepisujte předčasně. Raději ji zkuste a možná budete velmi příjemně překvapeni, kolik různých variací vám nabídne. Existují speciální koktejly a tyčinky, na nichž si opravdu pochutnáte, stejně jako těstoviny a další klasické přílohy, které chutnají, přestože mají nízký obsah sacharidů a můžete je tak bez jakýchkoliv obav využít při sestavování dietního jídelníčku. S trochou odhodlání, cvičení a vůbec zdravého pohybu se výsledky jistě brzy dostaví.

Přívětivá cenovka, ale i skvělý výběr, to je KetoMix

Dvacetiprocentní sleva na KetoMix na vás čeká od desátého do šestého června. Připravte si svůj vlastní jídelníček, řiďte se doporučením odborníků a namíchejte si svůj vlastní košík – nebo si rovnou pořiďte balíček na několik týdnů dopředu, se kterým si už nemusíte dělat žádné další starosti, vždy jen otevřete příslušné balení na určitý den. 20 % sleva znamená ještě výhodnější dietu, která bude pro vaše chuťové pohárky skutečnou radostí. Hubnout, a přitom si ještě pochutnat, slyšeli jste snad tahle slovní spojení už někdy dříve?

Nemusíte se zdržovat dlouhé hodiny v kuchyni, většinu jídel z nabídky KetoMix budete mít totiž připravenou už za pár minut. A když nakoupíte mezi 10. a 6. 6., tak vyjde jídelníček vaši peněženku hned o pětinu levněji než obvykle, což nepochybně stojí za zvážení. Kompletní balíček nebo jen doplnění proteinových tyčinek nebo koktejlů, které vám už pomalu docházejí. Odhodláte se ke keto dietě ještě dnes? Jde hlavně o stav mysli, musíte se chtít změnit a začít můžete právě u zcela odlišného jídelníčku. Změna je život – a tato bude rozhodně k lepšímu! Stravovat se zdravě je dalším krokem na cestě ke štíhlé linii, i když je pravda, že nečekejte výsledky ze dne na den. Pokud ale vytrváte ve svém snažení, je šance rozhodně vysoká! Slevová akce probíhá od 10. do 6.6.!

Produkty KetoMix naleznete zde.