Velké množství lidí žijícich v oblasti Rychnov nad Kněžnou hledá tipy jak zhubnout. Mnoho z nich vyzkoušelo pohodlný dietní plán KetoMIX! Tato ketonová dieta se skládá z chutných jídel a je postavena na příjmu bílkovin a minimálním příjmu sacharidů. Tím se dostanete do stavu ketózy a Vaše tělo začne spalovat energii uloženou v tucích. Rychle, bez hladovění a námahy.

Ketomix

Nacházíte se v lokalitě Rychnov nad Kněžnou a hledáte jak zhubnout? Máme pro vás návod jak rychle zhubnout. Je to jednoduché.

Chci zhubnout

Z-BOX

Trčkova

51601 Rychnov nad Kněžnou

  • pondělí00:00–23:59
  • úterý00:00–23:59
  • středa00:00–23:59
  • čtvrtek00:00–23:59
  • pátek00:00–23:59
  • sobota00:00–23:59
  • neděle00:00–23:59
Ketonová dieta na 2 týdny (70 porcí)
Ketonová dieta na 2 týdny (70 porcí)

V balíčku na dva týdny dostanete banánovo-jablečnou a čokoládovou kaši, polévku se zeleninovou příchutí, hráškovou polévku,&nbsp…

KetoMix Zobrazit

Proteinový koktejl KetoMix 1200 g (40 porcí)
Znáte z TV
Proteinový koktejl KetoMix 1200 g (40 porcí)

Ochutnejte vítězný proteinový koktej, který v soutěži Heuréka získal ocenění PRODUKT ROKU 2023 a PRODUKT ROKU 2021. Proteinový koktejl na hubnutí je…

KetoMix Zobrazit

Vyzvednutí keto diety na výdejním místě vám umožní Zásilkovna Rychnov nad Kněžnou

Nechcete si nechat poslat zásilku na toto výdejní místo Zásilkovny? Zásilkovna Rychnov nad Kněžnou nabízí k vyzvednutí vaší ketonové diety i výdejní místa na adrese Rychnov nad Kněžnou, Anatola Provazníka 246, Rychnov nad Kněžnou, Komenského 63 nebo Rychnov nad Kněžnou, Štemberkova 1658.

V okrese Rychnov nad Kněžnou můžete navštívit 79 výdejních míst Zásilkovna, na které si také můžete objednat doručení oblíbené proteinové diety KetoMIX. V Královehradeckém kraji naleznete celkem 451 výdejních míst Zásilkovny.

Máte zkušenosti s výdejním místem Z-BOX Rychnov nad Kněžnou, Trčkova (autobusová zastávka)? Jak ho hodnotíte?


🥇 Co Vám BMI kalkulačka napoví?

Zjistěte, zda máte optimální váhu, nebo zda trpíte podváhou, nadváhou, nebo obezitou různých stupňů. Ukáže vám to naše BMI kalkulačka.

Vypočtěte si svůj Body Mass Index, který je poměrem váhy k vaší výšce. Je orientačním ukazatelem, který vám pomůže zjistit, jak na tom vaše postava je.

Výpočet BMI

Výpočet BMI

🥇 Jak porovnám stovky keto produktů?

Hubnutí může být snadné a o tom vás keto dieta přesvědčí. Stačí si vyprat stravovací plán, který vám bude nejvíce vyhovovat s ohledem na vaše potřeby.

Srovnání ketonových diet vám ukáže možnosti jednotlivých výrobců, jejich jídla, ale i to, za kolik peněz se lze během vašeho hubnutí stravovat.

Všechny keto produkty

Všechny ketonové diety

🥇 Co je ketóza?

Když tělo nemá sacharidy, začne v něm probíhat takzvaná ketóza. Ta se dá využít jako cesta k dokonalé postavě.

Ketóza je stavem, kdy tělo používá své tukové zásoby jako zdroj energie na celý den. Tím dochází k jejich spalování a následně k jejich rychlému úbytku.

Zjistit více

Ketóza

🥇 Proč je keto dieta hitem?

Během keto diety naučíte své tělo, aby spalovalo vaše tukové zásoby a tím došlo k úbytku váhy. Vznikne stav zvaný ketóza.

Unikátem diety je také její jednoduchost. Stačí změnit svůj jídelníček tak, aby v něm bylo minimum sacharidů a dostatek bílkovin.

Vše o keto dietě

keto dieta

🥇 Jaké diety jsou nejoblíbenější?

Jaké diety jsou hitem a jaké bodují? V minulosti to byla například Dukanova dieta nebo Mačingová dieta, pojmenovaná podle svých zakladatelů a nebo Mléčná dieta Rajko Dolečka. Pro řadu lidí však byly příliš náročné, a tak začali hledat různé alternativy. Sem se na dlouhou dobu zařadila i krabičková dieta. Díky ní každý dostával již hotové pestré a zdravé jídlo na celý den. Dietní režim tak nevyžadoval žádné nákupy, přípravy ani vaření.

Postupem času se do popředí dostaly současné hity. A to nízkosacharidová dieta. Tu lze najít pod řadou dalších názvů. A to jako proteinová dieta, častěji nazývanou jako ketonová dieta nebo z angličtiny převzato low carb dieta. A totéž je označeno i nově používaným názvem paleo dieta. I když se mnoho v několika drobnostech lišit, princip je stále stejný. Jde o eliminaci přísunu sacharidů a zvýšení příjmu bílkovin. V těle díky tomu nastává takzvaná ketóza, kdy organismus sám spaluje tuky. My hubneme a náš organismus z nich má dostatek energie.

Třetí skupinou diet jsou ty, které nám předepíše lékař. Ne proto, že bychom měli hubnut, ale proto že musíme být zdravější. Je to třeba žlučníková dieta, jaterní dieta nebo dna dieta. Ty mají své předepsané plány, které mají za cíl prospět danému orgánu a optimalizovat jeho fungování. Bývají často doprovodnou metodou běžné léčby.

🥇 Proč je keto dieta oblíbená u celebrit?

Mahulena Bočanová se zamilovala do ketonové diety

Populární herečka a moderátorka Mahulena Bočanová dříve diety vůbec neřešila. Dokonce po účasti ve Star Dance kila, která nabrala při těhotenství, rychle shodila.

„S věkem se můj metabolismus zpomalil a ručička na váze pomalu stoupala. Naštěstí jsem získala doporučení na dietu, která nejen funguje, ale i chutná!“

Číst více