Velké množství lidí žijícich v oblasti Kladno hledá tipy jak zhubnout. Mnoho z nich vyzkoušelo pohodlný dietní plán KetoMIX! Tato ketonová dieta se skládá z chutných jídel a je postavena na příjmu bílkovin a minimálním příjmu sacharidů. Tím se dostanete do stavu ketózy a Vaše tělo začne spalovat energii uloženou v tucích. Rychle, bez hladovění a námahy.

Ketomix

Nacházíte se v lokalitě Kladno a hledáte jak zhubnout? Máme pro vás návod jak rychle zhubnout. Je to jednoduché.

Chci zhubnout

Galanterie, Oprava Oděvů

Ke stadionu 1953

27201 Kladno

  • pondělí13:00–17:00
  • úterý13:00–17:00
  • středa13:00–17:00
  • čtvrtek13:00–17:00
  • pátek13:00–17:00
  • sobotazavřeno
  • nedělezavřeno
Ketonová dieta na 4 týdny (140 porcí)
Na 1 měsíc
Ketonová dieta na 4 týdny (140 porcí)

Čtyřtýdenní dietní plán vyladěný do detailu tak, abyste pohodově hubli a s ničím si přitom nemuseli dělat starosti. Přebytečných kil se zbavíte bez hladovění a…

KetoMix Zobrazit

Ketonová dieta na 3 týdny (105 porcí)
Náš tip
Ketonová dieta na 3 týdny (105 porcí)

V balíčku, který vám v kombinaci s dalšími složkami diety KetoMix zajistí kompletní stravu na tři týdny, najdete balení proteinového koktejlu a tři volitelné…

KetoMix Zobrazit

Vyzvednutí keto diety na výdejním místě vám umožní Zásilkovna Kladno

Nechcete si nechat poslat zásilku na toto výdejní místo Zásilkovny? Zásilkovna Kladno nabízí k vyzvednutí vaší ketonové diety i výdejní místa na adrese Kladno, Josefa Hoffmanna 3363 (autoservis Trojan), Kladno, Dubí, Mrštíkova 446 nebo Kladno, Divadelní 2216 (Traficon).

V okrese Kladno můžete navštívit 161 výdejních míst Zásilkovna, na které si také můžete objednat doručení oblíbené proteinové diety KetoMIX. Ve Středočeském kraji naleznete celkem 1001 výdejních míst Zásilkovny.

Máte zkušenosti s výdejním místem Kladno, Ke stadionu 1953 (galanterie)? Jak ho hodnotíte?


🥇 Co Vám BMI kalkulačka napoví?

Zjistěte, zda máte optimální váhu, nebo zda trpíte podváhou, nadváhou, nebo obezitou různých stupňů. Ukáže vám to naše BMI kalkulačka.

Vypočtěte si svůj Body Mass Index, který je poměrem váhy k vaší výšce. Je orientačním ukazatelem, který vám pomůže zjistit, jak na tom vaše postava je.

Výpočet BMI

Výpočet BMI

🥇 Jak porovnám stovky keto produktů?

Hubnutí může být snadné a o tom vás keto dieta přesvědčí. Stačí si vyprat stravovací plán, který vám bude nejvíce vyhovovat s ohledem na vaše potřeby.

Srovnání ketonových diet vám ukáže možnosti jednotlivých výrobců, jejich jídla, ale i to, za kolik peněz se lze během vašeho hubnutí stravovat.

Všechny keto produkty

Všechny ketonové diety

🥇 Co je ketóza?

Když tělo nemá sacharidy, začne v něm probíhat takzvaná ketóza. Ta se dá využít jako cesta k dokonalé postavě.

Ketóza je stavem, kdy tělo používá své tukové zásoby jako zdroj energie na celý den. Tím dochází k jejich spalování a následně k jejich rychlému úbytku.

Zjistit více

Ketóza

🥇 Proč je keto dieta hitem?

Během keto diety naučíte své tělo, aby spalovalo vaše tukové zásoby a tím došlo k úbytku váhy. Vznikne stav zvaný ketóza.

Unikátem diety je také její jednoduchost. Stačí změnit svůj jídelníček tak, aby v něm bylo minimum sacharidů a dostatek bílkovin.

Vše o keto dietě

keto dieta

🥇 Jaké diety jsou nejoblíbenější?

Jaké diety jsou hitem a jaké bodují? V minulosti to byla například Dukanova dieta nebo Mačingová dieta, pojmenovaná podle svých zakladatelů a nebo Mléčná dieta Rajko Dolečka. Pro řadu lidí však byly příliš náročné, a tak začali hledat různé alternativy. Sem se na dlouhou dobu zařadila i krabičková dieta. Díky ní každý dostával již hotové pestré a zdravé jídlo na celý den. Dietní režim tak nevyžadoval žádné nákupy, přípravy ani vaření.

Postupem času se do popředí dostaly současné hity. A to nízkosacharidová dieta. Tu lze najít pod řadou dalších názvů. A to jako proteinová dieta, častěji nazývanou jako ketonová dieta nebo z angličtiny převzato low carb dieta. A totéž je označeno i nově používaným názvem paleo dieta. I když se mnoho v několika drobnostech lišit, princip je stále stejný. Jde o eliminaci přísunu sacharidů a zvýšení příjmu bílkovin. V těle díky tomu nastává takzvaná ketóza, kdy organismus sám spaluje tuky. My hubneme a náš organismus z nich má dostatek energie.

Třetí skupinou diet jsou ty, které nám předepíše lékař. Ne proto, že bychom měli hubnut, ale proto že musíme být zdravější. Je to třeba žlučníková dieta, jaterní dieta nebo dna dieta. Ty mají své předepsané plány, které mají za cíl prospět danému orgánu a optimalizovat jeho fungování. Bývají často doprovodnou metodou běžné léčby.

🥇 Proč je keto dieta oblíbená u celebrit?

Mahulena Bočanová se zamilovala do ketonové diety

Populární herečka a moderátorka Mahulena Bočanová dříve diety vůbec neřešila. Dokonce po účasti ve Star Dance kila, která nabrala při těhotenství, rychle shodila.

„S věkem se můj metabolismus zpomalil a ručička na váze pomalu stoupala. Naštěstí jsem získala doporučení na dietu, která nejen funguje, ale i chutná!“

Číst více