Víte, že keto dieta není jenom efektním hubnoucím programem, který dokáže díky takzvané ketóze přinést velmi zajímavé výsledky, pokud jde o pokles váhy? Světově populární keto dieta je specifická také svou jednoduchostí, pokud jde o skladbu jídelníčku. Není třeba procházet velké supermarkety nebo malé obchody a hledat tam ty potraviny, které takzvaně můžete. Vše, co je povoleno jíst, přinášejí jídla pod značkou KetoMix. A to ať už v podobě jednotlivých pokrmů, tak v podobě rozsáhlých balíčků na týdny nebo měsíce.

Vybírejte z pohodlí domova

Nemusíte trávit hodiny v obchodech a riskovat fronty, vyprodaný sortiment, nepříjemné prodavače a další věci, kvůli kterým řada lidí raději nakupuje online. A to i potraviny, včetně jídel z nabídky KetoMix. V klidu si můžete vybrat z několika balíčků nebo si jednoduše sestavit i svůj dietní jídelníček z jednotlivých produktů. Kdykoliv, v klidu a v pohodlí domova máte možnost vybrat si z mnoha různých možností, příchutí a variant. Na těch si pochutnáte, ty vás zasytí a zároveň udrží vaše tělo v ketóze, která zajistí úbytek přebytečných kilogramů.

Vyzvedněte kousek třeba od svého bydliště

Jakmile své dietní jídlo objednáte, je zabaleno a míří k vám. Nemusíte se obávat, že byste snad složitě naháněli přepravní společnost, riskovali oznámení ve schránce ze strany pošty, nebo hledali vhodné řešení jak se ke svému balíčku s dietním jídlem dostat. Kromě klasických doručovacích metod můžete využít i řady výdejních míst Zásilkovny. Vzhledem k jejich množství, kdy jsou v řadě krajů k dispozici i stovky výdejních poboček, máte možnost si své jídlo KetoMix vyzvednout kde budete potřebovat. Třeba na místě hned vedla vašeho bydliště nebo zaměstnání, na místě kolem kterého pravidelně chodíte, nebo kdekoliv jinde, kam máte zrovna cestu a kde na vás váš balíček může čekat. To vše bez obav z nervů a starostí.

Velká i malá města

Doručení do výdejních míst je stále populárnější. Nejenom proto, že je to pro mnoho lidí pohodlné, ale také proto, že je to pro mnoho lidí i jednoduché a hlavně cenově výhodné. Dostupná proteinová jídla KetoMix tak nejsou nijak výrazně cenově navyšována o klasické poštovné, což se hodí hlavně v situacích, kdy objednáváte jenom pár věcí menší hodnoty. U větších balíčků vyšší hodnoty zase potěší možnost bezplatného doručení, díky čemuž nezaplatíte ani korunu navíc. Jenom to, kolik stojí vaše chutné dietní jídlo.

Výdejní místa Zásilkovny získávají na popularitě také proto, že jsou situována nejenom do velkých, ale i do řady menších měst a obcí. Jak daleko od vás se nachází nejbližší místo, kde si jídla KetoMix můžete vyzvednout, zjistíte celkem snadno. Podívejte se na náš seznam výdejních míst, proklikněte na jednotlivé kraje a okresy a již můžete vybírat, kam si svou objednávku jídla, které vám pomůže zhubnout, necháte doručit.