Slevový kód KetoMix: 25% sleva na vše uvnitř!

KetoMix.cz -  Slevový kód KetoMix: 25% sleva na vše uvnitř!

Facebooková poradna KetoMix má už 25 000 fanoušků. Pojďte to oslavit s KetoMixem! Právě dnes dosáhl počet členů facebookové poradny KetoMix pro Českou a Slovenskou republiku krásného čísla 25 000. A to už je slušně velké město. Jako poděkování si KetoMix pro své příznivce připravil slevu 25% na všechny produkty v nabídce. Pro získání slevy stačí zadat při nákupu do pole Dárky a slevy slevový kód, který můžete využít až do neděle 31. července. Kód můžete uplatnit opakovaně a lze jej kombinovat se stávajícími slevami.

SLEVOVÝ KÓD: 25000

KetoMix jídla jsou chutná, připravíte je během pár minut a navíc už třetí den uvidíte, jak se vaše tělo začíná měnit. Dieta KetoMix prostě funguje.

Nejtěžší je první krok, vy ho však budete mít díky 25% slevě mnohem příjemnější! Objednejte si třeba nejprodávanější produkty KetoMixu. Ketonová dieta na 4 týdny je v nabídce se slevou ve výši 1450 Kč. Milovníci proteinových koktejlů mohou ušetřit 1 215 Kč při nákupu balíčku Proteinových koktejlů na 4 týdny.

Slevy se vztahují i naj jiné produkty, např. proteinové vanilkové tyčinky koupíte se slevou 25%. Nezapomeňte ani na lahodné proteinové polévky KetoMix, které vás příjemně zasytí.

Akce platí pouze do neděle 31. července, tak si pospěšte s nákupem a hubněte levněji s KetoMix!