Pozor! Využijte akci u KetoMixu a získejte 2 týdny diety zdarma!

Už teď si říkáte, že od Nového roku odstartujete hubnutí, které bude jedním z vašich předsevzetí? Nemusí to být nesplnitelný cíl. Stačí zvolit správný postup. Jako nejlepší se dnes jeví takzvaná ketonová dieta, která zajistí že vaše tělo bude samo spalovat uložené tukové zásoby.

Aby vám dietní program nebral žádný čas navíc, a vy jste přesně věděli co a kdy také jíst, je vhodné si jídlo koupit. Jako skvělá volba se jeví produkty KetoMix, která nadchnou svou skladbou, rozmanitostí i skvělou chutí. A nyní také svou cenou.

Ketonová dieta na 2 týdny v hodnotě 3427 Kč zcela zdarma

Pokud začínáte počítat, na kolik vás tento dietní program celkem vyjde, máme pro vás dvě pozitivní zprávy. Tou první je, že klasické ceny nijak nevybočují z toho, kolik utratíte běžně za jídlo, když dietu nedržíte. Nemusíte se tedy obávat, že by keto dieta nijak výrazně narušila váš rozpočet.

Druhá pozitivní zpráva je ještě o něco příjemnější. Můžete získat 2 týdny diety KetoMix zcela zdarma. A to už je dobrá motivace jak proto, dát si předsevzetí žen zhubnete, tak i proto, abyste se začali zajímat o tento dietní program a jednotlivé produkty.

Pospěšte si. Akce trvá jenom do půlky měsíce února

Doporučujeme si pospíšit, jelikož akce na 2 týdny diety zdarma je časově omezená. Konkrétně trvá pouze do půlky měsíce února. Teď si možná říkáte, že času je dost, ale uvidíte, že jednotlivé týdny uplynou jako voda. A byla by škoda na vše zapomenout a tuto akci nevyužít.

Žádné složité podmínky nečekejte. Poradíme vám, jak na to

Jedinečná akce u KetoMixu potrvá jen do 16. února a můžete získat 2 týdny KetoMix diety zcela ZDARMA.

Co pro to musíte udělat? Je to jednoduché:

  • 1) v období do 16. února si kupte balíček ketonové diety na 4 týdny,

  • 2) sdílejte na Facebooku nebo Instagramu příspěvek, že začínáte hubnout. Přidejte hashtag #hubnusketomix nebo označte stránku @KetoMix

  • 3) zaregistrujte se na stránce www.hubnusketomix.cz,

  • 4) po třech týdnech od zahájení diety se pochlubte na Facebooku nebo Instagramu vaší fotkou s KetoMix produkty. Přidejte hashtag #hubnusketomix nebo označte stránku @KetoMix

  • 5) a nakonec tu samou fotku pošlete na e-mail hubnusketomix@ketomix.cz - to aby KetoMix věděl, že jste tato pravidla splnili a může k vám vypravit další zásilku. Zaplatí za vás dokonce i poštovné. Tak nečekejte. Tahle nabídka platí jen do konce ledna!