Pozor AKCE! Sleva 15 % u KetoMixu na vše!

KetoMix.cz - Chutné a kvalitní jídlo, se kterým zhubnete! Nyní se slevou 15 %

Dietní stravování, na kterém si pochutnáte? Ne, to rozhodně není žádný kočkopes, jenž by přinesl jen malé ústupky zdravé výživě, abyste měli pocit, že jste něco změnili. Ketonová dieta je o něčem docela jiném, jde o stravovací trend, s nímž můžete už brzy začít spalovat své přebytečné tukové polštářky. Stačí jen jedno jediné, mít dostatek odhodlání a začít ideálně ještě dnes, protože odklad na zítřek či dokonce na příští měsíc by rozhodně neprospěl.

​Barevný keto jídelníček se vám rozhodně zalíbí

Mezi 16. a 25. dubnem můžete nakoupit keto dietu se slevou 15 %. Tato akce platí na jakýkoliv sortiment z nabídky oblíbené značky KetoMix, od Keto polévek až po koktejly, pudinky a proteinové tyčinky, ale i různé další potraviny. Skvělá chuť, přitom prakticky bez cukru, i toho lze samozřejmě v dnešní době docílit. Chcete jídelníček od A do Z? Kupte si balíček na příští čtyři týdny a neřešte grafy a tabulky, nepište si menu pro další dny. Prostě se nechejte inspirovat odborníky, kteří mají zkušenosti a namíchají vám vyvážené mix.

​Seznamte se, značka KetoMix má výbornou reputaci

Kdo o ní ještě neslyšel? KetoMix je značkou, co vám nabídne kompletní balíčky proteinového jídla nebo vám přinese možnost si namíchat všechno podle svých představ – nabízí se i palačinky nebo jiné dezerty, plné bílkovin a prakticky bez sacharidů. A nebojte se, nízkosacharidová varianta oblíbených jídel vám rozhodně zachutná. Proteinové čokolády nebo dietní koktejly s vanilkovou příchutí, stejně jako třeba těstoviny, které si můžete dát s klidným svědomím jako přílohu i při nízkosacharidové dietě. Ta rozhodně nemusí zatížit vaši peněženku, porovnejte si její cenu se svými obvyklými výdaji za stravování a možná budete mile překvapeni. Když se k tomu navíc přidá patnáctiprocentní sleva na cokoliv od KetoMixu, není co řešit, že? Takže ještě jednou, slevová akce probíhá od 16. do 25.4.!

Produkty KetoMix naleznete zde.