Nenechte se zaskočit pandemií a cvičte s námi online

Ladies Fitness, posilovna pro ženy, cvičení a hubnutí

Současná doba pandemie bohužel nepřeje návštěvám kolektivních sportovních lekcí. Fitness centra jsou zavřená, v lepším případě mohou fungovat ve velmi omezeném režimu, který způsobuje značné nepohodlí všem. Skutečnost, že nemůžete navštěvovat svoje oblíbené sportovní centrum, by vás ale rozhodně neměla odradit od cvičení. Fyzickou kondici si můžete zvyšovat i v pohodlí svého domova online cvičením.

Zkušení lektoři pomohou

Možná teď bezradně krčíte rameny. Byli jste zvyklí spoléhat na vedení zkušeného trenéra v posilovně nebo lektorky aerobiku či tance, kteří vám radili, jak a co cvičit a opravovali vaše chyby. I když už sportujete nějaký ten pátek, přece jenom se nepovažujete za natolik ostřílené machry, abyste všechno zvládli sami na jedničku. Rádi byste se nechali vést od někoho, kdo vám všechno názorně ukáže. Cítíte-li se nejistí, není nic jednoduššího než si zvolit některou z našich lekcí cvičení online. Je jich zde více než 300, takže máte opravdu široký výběr. Můžete si vyzkoušet různé druhy cvičení od jógy a pilatesu přes funkční trénink až po třeba jízdu na elektrokole nebo plavání. Nebojte se, všechna cvičení vedou zkušení lektoři, kteří předcvičují a všechno vysvětlují a vy jste ve stejné odborné péči jako ve fitness a máte ještě něco navíc – klid a pohodlí domova.

Domácí fitko má otevřeno kdykoliv

Velmi rychle zjistíte, že když v sobě najdete potřebnou disciplínu (chce to prostě zařadit čas na cvičení do každodenního harmonogramu a potom vám domácí trénink už přijde jako samozřejmost), má sportování v pohodlí vašeho bytu spoustu výhod. Předně můžete při online cvičení postupovat svým tempem, opakovaně si přehrát a případně se třeba vracet k některých cvikům, které vám nejdou. Dále máte volbu, kdy cvičit. Můžete si vybrat čas, který vám budete nejlépe vyhovovat – nejste omezování termíny lekcí nebo otevírací dobou fitness centra. Vaše domácí fitness má otevřeno kdykoliv vy budete chtít. Ujdete také nepříjemnému srovnávání s ostatními – někdo fitness centra příliš nevyhledává a cvičí raději doma, protože se stydí za nedostatky své postavy. Nemá rád odsuzující pohledy ostatních, které mohou být pěkně nepříjemné. Doma vám nic takového nehrozí.

Odhoďte stud

Důležitá je i skutečnost, že doma jste ve svém prostředí a úplně odhodíte stud. Máte kolem sebe v práci i mezi kamarády spoustu lidí, kteří pravidelně posilují ve fitku a jsou pořádně namakaní? Možná ano a vy chodíte cvičit s nimi. Jenže si třeba uvědomujete, že vás zrovna tohle příliš neláká. Mnohem raději byste zkusili třeba jógu, jenže se stydíte to přiznat. Na kolektivní lekci se vám také moc nechce, mezi zkušenými jogíny byste se cítili nejistě. Domácí online lekce jógy je potom ideálním způsobem, jak si vyzkoušet, zda vám tato forma pohybu bude vyhovovat.

Zaměřte se na vaše sny

Možností, jakou lekci online cvičení vyzkoušet, je spousta. Co třeba hiit, tabata, workout, tréninky zaměřené na konkrétní oblast těla (břicho, stehna, paže a ruce atd.) nebo core čili pevný střed těla? Také se cvičení dá orientovat na různé typy postavy od hrušky, přes jablko až po například přesýpací hodiny. Každý typ si žádá něco jiného. Zkuste se také zaměřit na to, co vás na vašem těle trápí, nebo o čem tajně sníte. Chcete zpevnit vaše rozteklé boky, o kterých si myslíte, že jsou jako skříň? Nebo byste se rádi pochlubili správným pekáčem buchet na břiše? Na obojí tu najdete vhodné tematicky zaměřené online lekce. Vyzkoušejte, co vám nejvíc sedne. Za pár týdnů nebo měsíců se pevný zadeček nebo boky stanou realitou a vy se kolegům v práci pochlubíte, že jste doma nezaháleli nejenom po pracovní stránce. Pestrost nabídky je v online cvičení obrovským přínosem. Můžete se pustit do druhu pohybu, který by vám jindy ani nepřišel na mysl. Objevíte nové nápady, jak potrápit svoje tělo, nové cviky na jeho posílení a posunete svoji fyzickou kondici zase o kus dál.