Konjakové těstoviny jsou hit. Můžou se i při dietě

Proteinová příloha

Co je při dietách obvykle zakázáno? Jsou to přílohy, které mají v jídelníčku dvě hlavní negativa. Tím prvním problémem je vyšší kalorická hodnota a tím druhým je vysoký obsah sacharidů. Cesta z tohoto problému není jenom jedna – taková že přestanete jíst klasické těstoviny. Je tu ještě jedna cesta, postavená na tom, že ty klasické nahradíte jinou variantou.

Konjakové těstoviny jako velký hit

Jaká je ona druhá cesta? Jde o náhradu klasických těstovin za jiné. Dietnější jak s ohledem na kalorickou hodnotu, tak s ohledem na obsah sacharidů. Zapamatujte si název konjakové těstoviny, které jsou tím produktem, který se hodí ať už při počítání kalorií, tak se hodí, pokud je vaším plánem keto dieta. Svůj název dostaly podle své suroviny, ze které se vyrábějí.

Konjak je surovinou k výrobě

Klasické těstoviny se vyrábějí z mouky, což zvyšuje jak obsah sacharidů, tak to zvyšuje také obsah kalorií. Tato dietní verze má jako hlavní suroviny konjak. Rostlinu, která obsahuje takzvaný glukomanan. Ta je unikátní látkou, která je charakteristikou podobná vláknině. Nebudeme se zabývat nepodstatnými složitostmi. To hlavní totiž je, že konjakové těstoviny ukazují, že i přílohy mohou být jak s nízkou kalorickou hodnotou, tak mohou být i bez sacharidů.

Nejenom standardní těstoviny

Stále mluvíme jenom o těstovinách jako takový. Co si pod tímto obecným pojmem představit? Širokou škálu variant, které si můžete na svůj talíř dát. Tedy pokud se budete držet produktů od značky Slim Pasta, která nabízí široký výběr těstovin právě z konjakové mouky. Kdo má rád italskou kuchyni, ten může zkusit klasické špagety, stejně jako modernější druhy, jako jsou fettuccine, jako jsou penne, nebo třeba tagliatelle.

Klidně však může zabrousit i do kuchyně asijské a zvolit neméně populární nudle. A u těstovin to končit nemusí, jelikož značka Slim Pasta má rozsáhlý sortiment, který je spojený i s nabídkou rýže. Taktéž takové, která má malý obsah sacharidů i kalorií.