Rádi byste si připili na oslavě narozenin nebo jen tak poseděli se sklenkou vína a běžné starosti hodili za hlavu, ale kvůli snaze o štíhlou linii si alkohol striktně zakazujete? S exkluzivním KetoMix vínem se omezovat nemusíte. Neobsahuje totiž téměř žádné sacharidy, nemusíte mít tedy obavy, že ohrozíte ketonovu dietu. Unikátní KetoMix víno, ročník 2018, vyzrává na Staré hoře v Hustopečích pravidelně do vyšších přívlastků. Ruční sběr a následné šetrné zpracování je samozřejmostí. Zpočátku vás překvapí lehce ovocitá chuť, později můžete cítit tóny lískových oříšků, medu a mírnou chlebnatost.

Samozřejmě stejně jako u jakékoliv jiné redukční diety je nutná střídmost, proto nedoporučujeme více než jeden decilitr denně. V prvním týdnu diety KetoMix, kdy si tělo na ketózu ještě zvyká, je vhodné alkohol zcela vyloučit.

  • MAXIMÁLNÍ POVOLENÁ DENNÍ DÁVKA 1 DCL VÍNA OD DRUHÉHO TÝDNE DIETY KETOMIX.

„Unikátní kopec s viniční tratí Stará hora, která je zmiňovaná již v roce 1353 jako Unter Altenber, předává vínům extrémní mineralitu, která společně s vysokou vyzrálostí a nízkým výnosem okolo jednoho kilogramu přispívá k výraznému a specifickému buketu. Odrůdě Rulandské šedé přináší plnost a extraktivnost, která se projevuje zlatožlutou barvou, v chuti s tóny po oříšcích a medu, ke kterým se přidává jemná chlebnatost. Vína ročník 2018 zrála v akátových sudech.“

 

Objem

0,75 l

 

Obsah alkoholu

13% obj.

 

Plněno v: Altenberk Vini a.s., Na Hradbách 99

Víno z České republiky.

Obsahuje oxid siřičitý.

Byli jste spokojení s produktem Víno Rulandské šedé 2018? Doporučili byste ho?