• Slim Pasta
  • Nejdražší podle porce
Výhodný balíček dresinků Slim Pasta (3 ks)
211 Kč Cena za porci: 70 Kč Zobrazit
Nah Foods ltd Výhodný balíček Slim Pasta bez nálevu (5 ks)
281 Kč Cena za porci: 56 Kč Zobrazit
Výhodný balíček konjakových penne Slim Pasta  bez nálevu 5+1 zdarma
296 Kč Cena za porci: 49 Kč Zobrazit
Výhodný balíček konjakových fettuccine Slim Pasta  bez nálevu 5+1 zdarma
296 Kč Cena za porci: 49 Kč Zobrazit
Výhodný balíček konjakových nudlí Slim Pasta bez nálevu 5+1 zdarma
296 Kč Cena za porci: 49 Kč Zobrazit
Výhodný balíček konjakových špaget Slim Pasta bez nálevu 5+1 zdarma
296 Kč Cena za porci: 49 Kč Zobrazit
Balíček Slim Pasta rýže bez nálevu 20+5 zdarma
1 185 Kč Cena za porci: 47 Kč Zobrazit
Balíček Slim Pasta nudle bez nálevu 20+5 zdarma
1 185 Kč Cena za porci: 47 Kč Zobrazit
Balíček Slim Pasta špagety bez nálevu 20+5 zdarma
1 185 Kč Cena za porci: 47 Kč Zobrazit
Balíček Slim Pasta penne bez nálevu 20+5 zdarma
1 185 Kč Cena za porci: 47 Kč Zobrazit
Balíček Slim Pasta fettuccine bez nálevu 20+5 zdarma
1 185 Kč Cena za porci: 47 Kč Zobrazit
Better than Pasta Výhodný balíček konjakové rýže Slim Pasta v nálevu 5+1 zdarma
281 Kč Cena za porci: 47 Kč Zobrazit
Načíst další produkty

Ti, co drží bezlepkovou nebo ketonovou dietu se musí vzdát klasických těstovin, i klasické rýže. Proč? Jelikož obě známé přílohy jsou totiž plné nežádoucích sacharidů. A právě v tomto případě, aby člověk nebyl o oblíbené přílohy ochuzen, přichází na řadu značka Slim Pasta. Už svým názvem chce připomenout, že je určená těm, kteří chtějí držet dietu a chtějí být štíhlí – slim, a zároveň si při své nízkosacharidové dietě chtějí dopřávat těstoviny – pasta. Ty ale nejsou jediným produktem pod touto značnou prodávaným.

Klasické těstoviny se vyrábějí z mouky, která je velkým zdrojem sacharidů. Slim Pasta však mouku na výrobu svých těstovin nepoužívá. Základním produktem je v tomto případě Amorphophallus konjak. Jedná se o rostlinu, ze které se následně vytváří speciální mouka, která je tou klíčovou surovinou pro výrobu těchto specifických těstovin. Ale také rýže. Tedy abychom byli úplně konkrétní, z rostliny se získává speciální polysacharid označovaný jako glukomanan..

Produkty Slim Pasta jsou ideálními přílohami pro bezlepkovou dietu i hubnutí. A nejenom pro toho, kdo se rozhodl držet keto dietu, která sacharidy zakazuje. Jelikož mají produkty této značky pouze kcal na sto gramů, jsou vhodné i při jakémkoliv jiném dietním režimu i jídelníčku, kde se hledí na množství přijatých kalorií. Tím klady produktů prodávaných pod touto značkou nekončí.

Všechny produkty základní produkty v podobě těstovin a rýže jsou přirozeně bezlepkové, stejně jako jsou přirozeně veganské, a tak se hodí i při tomto druhu alternativního stravování. Bát se není nutné ani vysokého obsahu soli, která je jak během diety, tak při dodržování zdravého životního stylu nežádoucí.

Názvem může tato značka lehce mást v tom, že navozuje dojem, že se specializuje jenom na produkci specifických těstovin. Konjakové těstoviny ale nejsou jediným produktem, protože do těch základní patří také speciální konjaková rýže. Značka však dále myslí i na ty, kteří nehledají jenom přílohu, ale hledají již celé, hotové jídlo. To lze koupit kompletně připraveno, nachystáno k rychlému ohřevu. Pod značkou Slim Pasta tak najdou vše potřebné jak ti, kteří hledají jenom přílohu ke svému jídlu, tak i ti, kteří se chtějí rychle, jednoduše a také dietně najíst.

Jak jste byli spokojení s firmou Slim Pasta?