Přílohy a omáčky
  • Přílohy a omáčky
  • Nejlevnější podle porce
KetoMix Konjakové bezsacharidové vlasové nudle (5+1 zdarma)
248 Kč Cena za porci: 14 Kč Zobrazit
KetoMix Konjakové bezsacharidové špagety
45 Kč Cena za porci: 15 Kč Zobrazit
KetoMix Konjakové bezsacharidové tagliatelle (15+5 zdarma)
1 118 Kč Cena za porci: 19 Kč Zobrazit
KetoMix Konjakové bezsacharidové nudle (15+5 zdarma)
1 118 Kč Cena za porci: 19 Kč Zobrazit
KetoMix Konjakové bezsacharidové vlasové nudle (15+5 zdarma)
1 118 Kč Cena za porci: 19 Kč Zobrazit
KetoMix Konjakové bezsacharidové tagliatelle (5+1 zdarma)
347 Kč Cena za porci: 19 Kč Zobrazit
KetoMix Konjaková bezsacharidová rýže (5+1 zdarma)
347 Kč Cena za porci: 19 Kč Zobrazit
KetoMix Konjakové bezsacharidové nudle (5+1 zdarma)
347 Kč Cena za porci: 19 Kč Zobrazit
KetoMix Konjakové bezsacharidové nudle
59 Kč Cena za porci: 20 Kč Zobrazit
KetoMix Konjakové vlasové nudle bez sacharidů
59 Kč Cena za porci: 20 Kč Zobrazit
Výhodný balíček konjakových špaget Slim Pasta v nálevu 5+1 zdarma
281 Kč Cena za porci: 23 Kč Zobrazit
Slim Noodles Výhodný balíček konjakových nudlí Slim Pasta v nálevu 5+1 zdarma
281 Kč Cena za porci: 23 Kč Zobrazit
Načíst další produkty

Už dávno neplatí, že nízkosacharidová dieta musí být založena na konzumaci jídel bez příloh. Ani ty nemusíte vynechávat, pokud jsou správné. Jak vypadají ideální nízkosacharidové přílohy, které i v ketóze bez obav můžete? Podívejte se na naši nabídku, která vás jasně přesvědčí o celkové rozmanitosti. V tu chvíli už můžete přemýšlet nad tím, jak zajímavě rozšíříte svůj jídelníček o mnoho populárních jídel, které jste jedli ještě před započetím diety. Když zvolíte přílohy s nízkým obsahem sacharidů, nemusíte se vyhýbat ani řadě nejoblíbenějších pokrmů.

A jaká ketonové přílohy pro vás máme? Samozřejmě ty nepopulárnější. Nechybí jak nízkosacharidová rýže, tak samozřejmě také nízkosacharidové těstoviny. V obou případech se dají kombinovat s nepřeberným množstvím jídel. Dále nelze zapomínat ani na tagliatele nebo špagety, které sice spadají také do segmentu těstovin, ale nemusí být nutně jenom přílohou, ale mohou být základem vašeho oběda. A v rozmanitosti můžeme pokračovat třeba tím, že do svých polévek můžete přidat jak klasické, tak i vlasové nudle. Stále si myslíte, že přílohy nemůžete?

Chcete si dochutit své oblíbené jídlo a bojíte se toho, co to udělá s vaší dietou? Bojíte se toho, že ketogenní dieta přestane fungovat? Když si objednáte omáčky a dresinky od nás, můžete jednotlivé starosti hodit za hlavu. Všechny možnosti, které u nás vidíte a které jsou v nabídce mají jedno společné. Při jejich výrobě byl kladen důraz na co nejmenší množství sacharidů. Vaše hubnutí tak nebude nijak narušeno. A přitom budete moci každé konzumované jídlo povýšit na novou úroveň a dát mu takovou chuť, kterou chcete a kterou milujete. Zapomeňte na dresinky, zálivky a omáčky, které jsou kalorickou bombou. Naše nízkosacharidové dresinky i nízkosacharidové omáčky jsou pravým opakem. A stále chutnají skvěle.

A čím můžete své jídlo dochutit? To je jenom na vás. Naše ketonové dresinky a ketonové omáčky vycházejí vstříc vám konzumentům. Jsme si jisti, že si vyberete hned několik možností, které vám skvěle padnou do chuti. Co třeba klasiku v podobě česneku s bylinkami, nezbytnou barbecue omáčku, bez které se neobejde žádné grilování, nebo třeba nízkokalorický kečup? To vše si můžete objednat. Navíc myslíme i na vegetariány a vegany, jelikož řada omáček i dresingů je zcela bez živočišných složek.