Přílohy a omáčky
  • Přílohy a omáčky
  • Cena od 1000 do 2500 Kč
Nah Foods ltd Výhodný balíček Slim Pasta Penne (25 ks)
1 125 Kč Cena za porci: 45 Kč Zobrazit
Nah Foods ltd Výhodný balíček Slim Pasta rýže (25 ks)
KetoMix Konjaková bezsacharidová rýže (15+5 zdarma)
1 485 Kč Cena za porci: 25 Kč Zobrazit
KetoMix Konjakové bezsacharidové tagliatelle (15+5 zdarma)
1 118 Kč Cena za porci: 19 Kč Zobrazit
Slim Pasta Výhodný balíček Slim Pasta Noodles (25 ks)
1 196 Kč Cena za porci: 24 Kč Zobrazit
KetoMix Konjakové bezsacharidové špagety (15+5 zdarma)
1 485 Kč Cena za porci: 25 Kč Zobrazit
KetoMix Konjakové bezsacharidové nudle (15+5 zdarma)
1 118 Kč Cena za porci: 19 Kč Zobrazit
Slim Pasta Výhodný balíček  Rýže (25 ks) 6 250 g
KetoMix Konjakové bezsacharidové vlasové nudle (15+5 zdarma)
1 118 Kč Cena za porci: 19 Kč Zobrazit
Výhodný balíček konjakových Slim Pasta tagliatelle BIO v nálevu 20+5 ZDARMA
1 125 Kč Cena za porci: 45 Kč Zobrazit
Výhodný balíček Slim Pasta Spaghetti (25 ks)
Slim Pasta Výhodný balíček Slim Pasta Noodles (25 ks) 6 750 g
Načíst další produkty

Už dávno neplatí, že nízkosacharidová dieta musí být založena na konzumaci jídel bez příloh. Ani ty nemusíte vynechávat, pokud jsou správné. Jak vypadají ideální nízkosacharidové přílohy, které i v ketóze bez obav můžete? Podívejte se na naši nabídku, která vás jasně přesvědčí o celkové rozmanitosti. V tu chvíli už můžete přemýšlet nad tím, jak zajímavě rozšíříte svůj jídelníček o mnoho populárních jídel, které jste jedli ještě před započetím diety. Když zvolíte přílohy s nízkým obsahem sacharidů, nemusíte se vyhýbat ani řadě nejoblíbenějších pokrmů.

A jaká ketonové přílohy pro vás máme? Samozřejmě ty nepopulárnější. Nechybí jak nízkosacharidová rýže, tak samozřejmě také nízkosacharidové těstoviny. V obou případech se dají kombinovat s nepřeberným množstvím jídel. Dále nelze zapomínat ani na tagliatele nebo špagety, které sice spadají také do segmentu těstovin, ale nemusí být nutně jenom přílohou, ale mohou být základem vašeho oběda. A v rozmanitosti můžeme pokračovat třeba tím, že do svých polévek můžete přidat jak klasické, tak i vlasové nudle. Stále si myslíte, že přílohy nemůžete?

Chcete si dochutit své oblíbené jídlo a bojíte se toho, co to udělá s vaší dietou? Bojíte se toho, že ketogenní dieta přestane fungovat? Když si objednáte omáčky a dresinky od nás, můžete jednotlivé starosti hodit za hlavu. Všechny možnosti, které u nás vidíte a které jsou v nabídce mají jedno společné. Při jejich výrobě byl kladen důraz na co nejmenší množství sacharidů. Vaše hubnutí tak nebude nijak narušeno. A přitom budete moci každé konzumované jídlo povýšit na novou úroveň a dát mu takovou chuť, kterou chcete a kterou milujete. Zapomeňte na dresinky, zálivky a omáčky, které jsou kalorickou bombou. Naše nízkosacharidové dresinky i nízkosacharidové omáčky jsou pravým opakem. A stále chutnají skvěle.

A čím můžete své jídlo dochutit? To je jenom na vás. Naše ketonové dresinky a ketonové omáčky vycházejí vstříc vám konzumentům. Jsme si jisti, že si vyberete hned několik možností, které vám skvěle padnou do chuti. Co třeba klasiku v podobě česneku s bylinkami, nezbytnou barbecue omáčku, bez které se neobejde žádné grilování, nebo třeba nízkokalorický kečup? To vše si můžete objednat. Navíc myslíme i na vegetariány a vegany, jelikož řada omáček i dresingů je zcela bez živočišných složek.