Ostatní
  • Ostatní
  • Nejlevnější podle porce
KetoMix Multivitamín s minerálními látkami (2+1 ZDARMA)
368 Kč Cena za porci: 2 Kč Zobrazit
Chia Shake Omega 3 1000 mg 90 kapslí
249 Kč Cena za porci: 3 Kč Zobrazit
KetoMix Zinek (30 kapslí)
92 Kč Cena za porci: 3 Kč Zobrazit
KetoMix Vitamín D3 (30 kapslí)
105 Kč Cena za porci: 4 Kč Zobrazit
KetoMix L-karnitin
220 Kč Cena za porci: 4 Kč Zobrazit
KetoMix Beauty booster
490 Kč Cena za porci: 5 Kč Zobrazit
Chia Shake Beauty Booster 90 kapslí
699 Kč Cena za porci: 8 Kč Zobrazit
Chia Shake Magnesium Calm 300g
599 Kč Cena za porci: 10 Kč Zobrazit
DailyMix Mandle jádra natural
97 Kč Cena za porci: 14 Kč Zobrazit
KetoMix Mandle jádra natural
103 Kč Cena za porci: 15 Kč Zobrazit
KetoMix KetoMix Apetit Stop (15 sáčků)
280 Kč Cena za porci: 19 Kč Zobrazit
KetoMix Ořechová směs
159 Kč Cena za porci: 23 Kč Zobrazit
Načíst další produkty

Je pro vás nízkosacharidová dieta jasnou volbou? Pokud ano, nezapomeňte na věci, které ji mohou výrazně usnadnit a ulehčí vám její dodržování. Právě tyto věci nabídne naše kategorie, kam jsme umístili všechny věci, které vám mohou přijít vhod. Třeba ve chvíli, kdy chcete urychlit hubnutí. To vám mohou přijít vhod spalovače tuků, vitamíny, ale třeba také doplňky stravy určené na detox. Stejně tak se můžete díky kuchařkám inspirovat v tom, co uvařit a jíst. Najednou zjistíte, že proteinová dieta nabídne opravdu rozmanitá a chutná jídla.

V této sekci ostatních produktů však najdete i mnoho praktických věcí. Kdo nemá možnost stravovat se doma, tomu jistě přijdou vhod dózy, do kterých si může připravit jednotlivé porce jídel na celý den. S přípravami jídel, hlavně potom koktejlů pomůže praktický shaker, která je na místě doplnit i odměrkou, díky které bez nutnosti komplikovaného vážení vždy zjistíte, zda vaše porce odpovídá tomu, kolik jídla nebo nápoje chcete přijmout.

Doplňky stravy

Chcete, aby vaše ketogenní dieta byla ještě účinnější? Aby bylo spalování tukových zásob rychlejší a vy jste dosáhli toho, že budete mít dokonalou postavu? Jenom, že je třeba jíst nízkosacharidová jídla, která udrží vaše tělo v ketóza. V jí můžete ještě výrazně pomoci. Jak na to? Vyzkoušejte nabízené doplňky stravy, které jsou populární cestou, jak vaše hubnuto ještě urychlit. Díky svému složení dokážou stimulovat váš organismus tak, aby tělo dělalo přesně to, co potřebujete.

Ketonové doplňky stravy jsou zajímavou možností, jak můžete své hubnutí výrazně podpořit. Pokud chcete zacílit přímo na své tukové zásoby dokonale se hodí L-carnitine, který právě jejich spalování urychlí. Nízkosacharidové doplňky stravy, které usnadní vaše hubnutí však mohou mít i jinou podobu. Pomohou vám detoxikovat organismus, ze kterého se odstraní vše nežádoucí. A výsledek? Jeho perfektní fungování, což se opět pozitivně podepíše na vašem rychlejším úbytku váhy. Stejně tak můžete doplnit i vitamíny a minerály, čímž správné fungování organismu jenom podpoříte.