Proteinové koktejly
  • Proteinové koktejly
  • MyKeto
MyKETO Proteinový koktejl s příchutí čokoláda, 1 porce, 40 g
MyKETO Proteinový koktejl s příchutí lesní plody, 5x40 g
260 Kč Cena za porci: 52 Kč Zobrazit
MyKETO Mega výhodný dietní balíček proteinových koktejlů, 90×40g
5 760 Kč Cena za porci: 64 Kč Zobrazit
MyKETO Proteinový koktejl s příchutí banán, 1 porce, 40 g
MyKETO Proteinový koktejl s příchutí bílá čokoláda, 1 porce, 40 g
MyKETO Proteinový koktejl s příchutí kapučíno, 1 porce, 40 g
MyKETO Podzimní proteinové koktejly výhodný dietní balíček 16×40g
1 040 Kč Cena za porci: 65 Kč Zobrazit
MyKETO Proteinový koktejl s příchutí mango, 5x40 g
260 Kč Cena za porci: 52 Kč Zobrazit
MyKETO Mega výhodný balíček proteinových koktejlů, 90×40 porcí
3 256 Kč Cena za porci: 81 Kč Zobrazit
MyKETO Proteinový koktejl s příchutí višeň, 5x40 g
260 Kč Cena za porci: 52 Kč Zobrazit
Načíst další produkty

Už název značky MyKeto jasně naznačuje, k čemu a také komu jsou její produkty určené. Jsou pro každého, kdo se rozhodne začít s hubnoucím programem, který je označován jako ketogenní dieta. Ten je založený na spuštění procesu ketózy, ve kterém tělo začíná aktivně spalovat vlastní tukové zásoby. Aby vše fungovalo, jak má, je třeba jíst minimum sacharidů a maximum bílkovin. Přesně na tomto jednoduchém principu produkty MyKeto stojí.

Značka MyKeto láká také na to, že její produkty jsou výhradně českým výrobkem a nejsou dováženy ze zahraničí. Díky tomu zákazníci podporují ryze českou firmu, ale mohou si být jisti, že jednotlivé produkty jsou laděny do chutí, které jsou populární u nás, nikoliv na druhém konci světa. Jídla MyKeto tak ukazují, že i ketonová dieta může být chutná.

Každý produkt má pečlivě volené složení nejenom v tom směru, aby respektoval zásady nízkosacharidové diety, ale i proto, aby neobsahoval nic škodlivého nebo špatného. Jídla MyKeto jsou vyráběna bez použití palmového oleje, což je velmi odpovědný krok k samotné přírodě. Také se není třeba obávat umělých barviv, konzervantů a glutamátu. Ani toto není obsaženo.

Všechny produkty jsou samozřejmě testovány, aby bylo zaručeno, že budou skutečně nezávadné. Že budou také prospěšné každému, kdo chce zhubnout potvrzuje značka MyKeto i tím, že má více než 25 let zkušeností v oboru a dále poměrně velkou podporu poradců, kteří mohou být k dispozici i samotným zákazníkům, kteří se rozhodnou produkt zakoupit.

Cílem MyKeto je nabídnout proteinová jídla, která jsou chutná a zároveň mohou být připravena jednoduše, skutečně do několika málo minut. Kromě různých balíčků určených na týdny i měsíce je možné vybírat z jednotlivých produktů, kde nechybí například keto koktejly, kaše, polévky, ale i omelety či proteinové palačinky. A to vše stále sem zásadami toho, aby ketóza navozená v lidském těle neustále trvala.

Proteinové koktejly si zamilujete nejenom pro jejich chuť, ale i proto, že vám dodají potřebné množství bílkovin. Když je držena dieta založena na omezení sacharidů, jsou to právě proteiny, které musí být nezbytnou součástí vaší stravy. Ketonové koktejly vám je pomohou doplnit snadno a rychle. Ani při přípravě nemusíte ztrácet čas. Prášek stačí rozpustit ve vodě a doplnit dochucovací směsí, které dodá tu pravou chuť.

Ať jste vegani, či snad nesnášíte laktózu, nemusíte zoufat. Nízkosacharidové koktejly jsou dostupní také v těchto verzích. Stačí si je v naší nabídce dohledat. Stejně, jako když budete hledat tu pravou příchuť, která je vaší oblíbenou. Celkem jich je 7 a nechybí ty nejpopulárnější, jako je čokoláda, jahoda, lesní směs nebo vanilka. Zkusit však můžete i proteinový koktejl s příchutí kávy, který může snadno nahradit váš běžný ranní nebo odpolední šálek. A kdo si rád pochutná na něčem exotičtějším, příchuť v podobě banánu nebo kokosu také nemůže zklamat.

Jak jste byli spokojení s firmou MyKeto?