• MyKeto
GOLDIM BIO ZELENÝ JEČMEN, detoxikace, 200 g prášku, 66 porcí
MyKETO Vánoční balíček Low Carb jídel a nápojů, 740g
1 038 Kč Cena za porci: 74 Kč Zobrazit
MyKETO Vánoční balíček pro muže
MyKETO MAXI Combi Protein Gym Body vanilka 600g
MyKETO Proteinová omeleta sýrová, 5x40 g
325 Kč Cena za porci: 65 Kč Zobrazit
MyKETO Proteinová polévka zeleninová krémová, 5x40 g
260 Kč Cena za porci: 52 Kč Zobrazit
MyKETO Sušené maso - jerky HOVĚZÍ, 1x23 g
MyKETO Premium proteinová čokoláda
GOLDIM pH-Optimal Forte, detoxikace, překyselení, 58,5 g, 90 tablet
MyKETO 3 pack Růžový kolagen, péče o pleť, akce (3×21 porcí)
Načíst další produkty

Už název značky MyKeto jasně naznačuje, k čemu a také komu jsou její produkty určené. Jsou pro každého, kdo se rozhodne začít s hubnoucím programem, který je označován jako ketogenní dieta. Ten je založený na spuštění procesu ketózy, ve kterém tělo začíná aktivně spalovat vlastní tukové zásoby. Aby vše fungovalo, jak má, je třeba jíst minimum sacharidů a maximum bílkovin. Přesně na tomto jednoduchém principu produkty MyKeto stojí.

Značka MyKeto láká také na to, že její produkty jsou výhradně českým výrobkem a nejsou dováženy ze zahraničí. Díky tomu zákazníci podporují ryze českou firmu, ale mohou si být jisti, že jednotlivé produkty jsou laděny do chutí, které jsou populární u nás, nikoliv na druhém konci světa. Jídla MyKeto tak ukazují, že i ketonová dieta může být chutná.

Každý produkt má pečlivě volené složení nejenom v tom směru, aby respektoval zásady nízkosacharidové diety, ale i proto, aby neobsahoval nic škodlivého nebo špatného. Jídla MyKeto jsou vyráběna bez použití palmového oleje, což je velmi odpovědný krok k samotné přírodě. Také se není třeba obávat umělých barviv, konzervantů a glutamátu. Ani toto není obsaženo.

Všechny produkty jsou samozřejmě testovány, aby bylo zaručeno, že budou skutečně nezávadné. Že budou také prospěšné každému, kdo chce zhubnout potvrzuje značka MyKeto i tím, že má více než 25 let zkušeností v oboru a dále poměrně velkou podporu poradců, kteří mohou být k dispozici i samotným zákazníkům, kteří se rozhodnou produkt zakoupit.

Cílem MyKeto je nabídnout proteinová jídla, která jsou chutná a zároveň mohou být připravena jednoduše, skutečně do několika málo minut. Kromě různých balíčků určených na týdny i měsíce je možné vybírat z jednotlivých produktů, kde nechybí například keto koktejly, kaše, polévky, ale i omelety či proteinové palačinky. A to vše stále sem zásadami toho, aby ketóza navozená v lidském těle neustále trvala.

Jak jste byli spokojení s firmou MyKeto?