MyKETO výhodný balíček POKRAČOVACÍ III. fáze, 10 dnů, 30 jídel,
MyKeto 1 410 Kč Cena za porci: 47 Kč Výhodné balíčky Do obchodu

MyKETO přechod z fáze 2 do fáze 3

Tento balíček keto diety MyKETO navazuje na na balíček POKRAČOVACÍ II. fáze. Obsahuje 30 proteinových jídel. V rámci tohoto balíčku ochutnáte lahodné proteinové koktejly, proteinové kaše, které si můžete dopřát např. jako snídani do hrnečku a proteinové dezerty, konkrétně lahodný proteinový puding bílá čokoláda, který si zamilujete a můžete ho mlsat bez obav z nadbytečných kil dle vaší chutě. 

S tímto dietním balíčkem máte zajištěných 10 dnů vaší ketonové diety. Jediné proteinové jídlo od MyKETO dodá vašemu tělu dostatek proteinů, vlákniny a 20 % denní potřeby vitamínů a minerálů. Nemusíte nic složitě počítat či zaznamenávat hmotnostní úbytky. Jednoduše jíte 3 proteinová jídla MyKETO denně plus 2 jídla vlastní, oběd a večeři. Tak máte III. fázi keto diety plně zajištěnou! 

MyKETO proteinová dieta obsahuje taková jídla a nápoje, která jsou vzájemně zaměnitelná. Záleží tedy na vaší chuti, jaká jídla do svého denního jídelníčku zařadíte. 

Tímto balíčkem přecházíte z II. fáze do III. fáze. 

Konzumovat budete 3 proteinová jídla MyKETO denně a 2 jídla vlastní - oběd a večeři (připravit si můžete např. oběd: kuřecí plátek + plátek šunky (min. 95 % masa) s dušenou kedlubnou, večeře: vaječná omeleta s dušenými fazolkami) - více inspirace hledejte v našich receptech!  

MyKETO výhodný balíček POKRAČOVACÍ III. fáze, 10 dnů, 30 jídel

Poznámka:

Složení výhodného balíčku pokračovacího se může měnit v závislosti na stavu skladu. 

Detailní složení jednotlivých výrobků naleznete u jednotlivých produktů. 

 

Jak budete dále pokračovat po skončení III. fáze ketodiety MyKETO?

Po ukončení III. fáze ketodiety MyKETO přejdete do další fáze, která je označená jako udržovací fáze. Tato fáze diety si klade za cíl dlouhodobě udržet dosažené výsledky a je velmi důležitá. Pro udržení dosažených výsledků doporučujeme respektovat zásady nízkosacharidové (low carb) stravy, které jste si vštípili během prvních tří fází diety MyKETO. Jídla si již připravujete svoje vlastní, dle doporučených rad a pokynů, které naleznete na našem webu, abyste však ve svém jídelníčku měli dostatek proteinů a vitamínů, doporučujeme vám 1-2× denně zařadit proteinové koktejly či proteinové kaše z našeho sortimentu. Budete mít tak větší kontrolu nad svým stravováním. Doporučujeme vám výhodný balíček Proteinových koktejlů MyKETO. V případě, že si s čímkoli nebudete jisti neváhejte nás kontaktovat na lince výživového poradce +420 777 410 550 nebo na chatu či mailu info@myketo.cz

Byli jste spokojení s produktem MyKETO výhodný balíček POKRAČOVACÍ III. fáze, 10 dnů, 30 jídel,? Doporučili byste ho?