970x250_detox_balicek

Dopřejte svému tělu očistnou jarní detoxikační kúru! O hloubkový DETOX se postará velmi komplexní DETOX balíček, který vám nyní nabízíme za mimořádně výhodnou cenu! Český výrobce - garance kvality! 

  • Produkt pH-Optimal Forte je přírodní doplněk stravy, který obsahuje tři zelené „superfoods“, BIO zelený ječmen, spirulinu a chorellu, pro detox, odkyselení a alkalizaci těla. Preparát je vhodný pro upevnění zdraví a vitalitu. 
  • BIO Zelený ječmen obsahuje mladý ječmen nejvyšší kvality - sušenou šťávu z osení zeleného ječmene. 100% přírodní původ z Nového Zélandu. Garantovaný obsah SOD (Superoxid dismutázy) 390 000 IU/100 g. 
  • Ostropestřec - obsahuje extrakt z ostropestřce mariánského 400 mg v denní dávce. Pozor, žádný sušený prášek, ale skutečně čistý, přírodní a koncentrovaný extrakt! Garance kvality od českého výrobce. Novinka na trhu - přírodní doplněk stravy. Vynikající na játra, detoxikaci, imunitu, trávení a vitalitu. Doporučen při hubnutí, pro sportovce, diabetiky a další.

Složení naleznete v detailech jednotlivých výrobků. 

Byli jste spokojení s produktem MyKETO Výhodný balíček DETOX (BIO Zelený ječmen, Ostropestřec, pH-Optimal Forte)? Doporučili byste ho?