Dopřejte si výjimečný požitek z chutného a vyváženého proteinového pudinku!. Dejte si ho jako lahodnou svačinu či dezert ke kávě. Budete překvapeni plnou čokoládovou chutí té nejlepší bílé čokolády! Proteinový pudink je to pravé pro lehké a pohodlné hubnutí. Nahraďte jím sladkosti a pamlsky. Hubněte chytře s MKETO!

Návod k použití:

Obsah sáčku nasypte do vhodné sklenice, přilijte 200 - 220 ml převařené teplé vody a dobře rozmíchejte. Konzumujte teplé nebo stu­dené dle vaší chuti.

Upozornění:

Sypká směs pro přípra­vu pudingu s vysokým obsahem bílkovin, vitamí­ny a minerálními látkami. Součást náhrady celodenní stravy pro regulaci hmotnosti.Dodržujte dostatečný denní příjem tekutin. Vzájemná kombinace protei­nových potravin MyKETO zajišťuje pestrost stra­vy a zároveň veškeré základní živiny v potřebném množství na 1 den. Budete-li chtít pokračovat v celodenní náhradě stravy pouze proteinovými potravinami MyKETO déle než 3 týdny, měli bys­te se poradit s lékařem. Pokud nahradíte 1 - 2 jídla běžnou nízkoenergetickou stravou, konzultace nejsou nutné. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C a rel. vlh­kosti do 60 %, zvýšená teplota může snížit trvan­livost produktu.

Alergen: laktóza

Byli jste spokojení s produktem MyKETO Proteinový puding s příchutí bílá čokoláda, 1x40 g? Doporučili byste ho?