MyKETO Proteinový koktejl s příchutí piňa colada, 5x40 g
MyKeto 260 Kč Cena za porci: 52 Kč Proteinové koktejly Do obchodu

Skvělé osvěžení, které vás zaručeně vrátí do pohody letních dnů v podobě lahodného proteinového koktejlu MyKETO Proteinový koktejl Piňa colada. Oceníte při proteinové keto dietě. Toto lahodné osvěžení je doslova nabité proteiny, vitamíny a vlákninou, tedy vším, co vaše tělo nezbytně potřebuje. Vyzkoušejte, jak báječně chutná!

Návod k použití:

Do šejkru nalijte 230–250 ml vody a vysypte obsah sáčku, dobře protřepejte po dobu 1–2 minuty. Hotový nápoj vypijte do 15 minut. Intenzitu chuti a hustoty si můžete sami řídit množstvím přidané vody. 

Upozornění:

Dodržujte dostatečný denní příjem tekutin. Vzájemná kombinace pro­teinových potravin MyKETO zajišťuje pestrost stravy a zároveň veškeré základní živiny v potřeb­ném množství na 1 den. Budete-li chtít pokračo­vat v celodenní náhradě stravy pouze proteino­vými potravinami MyKETO déle než 3 týdny, měli byste se poradit s lékařem. Pokud nahradíte 1 - 2 jídla běžnou nízkoenergetickou stravou, konzulta­ce nejsou nutné. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C a rel. vlh­kosti do 60 %, zvýšená teplota může snížit trvan­livost produktu. 

Alergen: mléko 

Byli jste spokojení s produktem MyKETO Proteinový koktejl s příchutí piňa colada, 5x40 g? Doporučili byste ho?