MyKETO Proteinový koktejl s příchutí lesní plody, 5x40 g
MyKeto 219 Kč Cena za porci: 44 Kč Proteinové koktejly Do obchodu

Dopřejte si lahodný proteinový koktejl lesní plody ve výhodném balení, vhodný i v případě, že nesnášíte mléko. Nabitý bílkovinami, vitamíny a vlákninou. Hubněte s MyKETO lehce a pohodlně už dnes!

Návod k použití:

Do šejkru nalijte 280–300 ml vody a vysypte obsah sáčku, dobře protřepejte po dobu 1–2 minuty. Hotový nápoj vypijte do 15 minut. Intenzitu chuti a hustoty si můžete sami řídit množstvím přidané vody.

Upozornění:

Proteinový koktejl s příchutí lesní plody, se sladidlem, v prášku. Sypká směs pro přípravu nápoje s vysokým obsahem bílkovin a vlákniny. S nízkým obsahem cukrů. Náhrada celodenní stravy pro regulaci hmotnosti. Vyvinuto a vyrobeno v ČR. 

Dodržujte dostatečný denní příjem tekutin. Vzájemná kombinace pro­teinových potravin MyKETO zajišťuje pestrost stravy a zároveň veškeré základní živiny v potřeb­ném množství na 1 den. Budete-li chtít pokračo­vat v celodenní náhradě stravy pouze proteino­vými potravinami MyKETO déle než 3 týdny, měli byste se poradit s lékařem. Pokud nahradíte 1 - 2 jídla běžnou nízkoenergetickou stravou, konzulta­ce nejsou nutné. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C a rel. vlh­kosti do 60 %, zvýšená teplota může snížit trvan­livost produktu.

Alergen: sója  

✓ Akce platí pouze do vyprodání zásob. Datum minimální trvanlivosti: 31.5.2020 K dispozici pouze omezené množství!

Byli jste spokojení s produktem MyKETO Proteinový koktejl s příchutí lesní plody, 5x40 g? Doporučili byste ho?