Lahodn√° zeleninov√° proteinov√° pol√©vka od keto diety MyKETO. Pol√©vka s proteiny je kr√©mov√© konzistence a jemn√©, pŇô√≠jemn√© chuti. D√≠ky obsahu vl√°kniny pomŇĮŇĺe navodit pocit sytosti. Pohodln√© a rychl√© hubnut√≠ s keto dietou MyKETO v√°s nadchne. DopŇôejte si lahodn√° proteinov√° j√≠dla pro lehk√© a pohodln√© hubnut√≠, v r√°mci celodenn√≠ n√°hrady stravy a odemknńõte vaŇ°e tukov√© z√°soby. Toto vyv√°Ňĺen√© proteinov√© j√≠dlo si mŇĮŇĺete dopŇô√°t kdykoli bńõhem dne k obńõdu ńći veńćeŇôi v pr√°ci ńći doma, jako plnohodnotn√© a vyv√°Ňĺen√© denn√≠ j√≠dlo. Zkuste to s ketodietou MyKETO uŇĺ dnes! 

N√°vod k pouŇĺit√≠: 

Obsah s√°ńćku nasypte do vhodn√© n√°doby, zalijte 220 - 240 ml hork√© vody a dobŇôe prom√≠chejte. Nechte 4-5 minut bobtnat, aŇĺ je teplota pol√©vky vhodn√° ke konzumaci. Intenzitu chuti a hustoty si mŇĮŇĺete sami Ňô√≠dit mnoŇĺstv√≠m pŇôidan√© vody. Upozornńõn√≠: pŇôi pŇô√≠pravńõ do Ň°ejkru ned√°vejte sycenou vodu nebo vodu teplejŇ°√≠ neŇĺ  50 ¬įC.

Upozornńõn√≠:

DodrŇĺujte dostateńćn√Ĺ denn√≠ pŇô√≠jem tekutin. Vz√°jemn√° kombinace proteinov√Ĺch potravin MyKETO zajiŇ°Ň•uje pestrost stravy a z√°roveŇą veŇ°ker√© z√°kladn√≠ Ňĺiviny v potŇôebn√©m mnoŇĺstv√≠ na 1 den. Budete-li cht√≠t pokrańćovat v celodenn√≠ n√°hradńõ stravy pouze proteinov√Ĺmi potravinami MyKETO d√©le neŇĺ 3 t√Ĺdny, mńõli byste se poradit s l√©kaŇôem. Pokud nahrad√≠te 1 - 2 j√≠dla bńõŇĺnou n√≠zkoenergetickou stravou, konzultace nejsou nutn√©.

Vyvinuto, vyrobeno a ovńõŇôeno v ńĆR.

Skladujte v suchu pŇôi teplotńõ do 25 ¬įC a rel. vlhkosti do 60 %, zv√ĹŇ°en√° teplota mŇĮŇĺe sn√≠Ňĺit trvanlivost produktu.

Alergeny: sója, celer

Jak jste byli spokojení s produktem MyKETO Proteinová polévka zeleninová krémová, 5x40 g?