Vynikající proteinová polévka vyvážené chuti s žampióny, hříbky a bylinkami od české proteinové keto diety MyKETO. Na této polévce si opravdu pochutnáte a přitom hubnete snadno a lehce. Proteinová polévka skvěle nahradí váš běžný oběd či večeři, zasytí a dodá vašemu tělu nezbytné proteiny, vitamíny, minerály a vlákninu pro správné trávení. Dopřejte si ji při dietě nebo kdykoli po ní jako zpestření vašeho jídelníčku. Ochutnejte všechny naše proteinové polévky lahodných chutí, přejeme dobrou chuť!  

Návod k použití:

Obsah sáčku nasypte do vhod­né nádoby, zalijte 220 - 240 ml vroucí vody a dobře promíchejte nebo protřepejte 1 - 2 minuty v šejkru. Nechte 4 - 5 minut bobtnat, až je teplota polévky vhodná ke konzumaci. Intenzitu chuti a hustoty si můžete sami řídit množstvím přidané vody.

Upozornění:

Proteinová polévka žampiónová krémová, v práš­ku. Sypká směs pro přípravu polévky s vysokým obsahem bílkovin a vlákniny, s nízkým obsahem cukrů, s vitamíny a minerálními látkami. Součást náhrady celodenní stravy pro regulaci hmotnosti. Vyvinuto, vyrobeno a ověřeno v ČR.

Dodržujte dostatečný denní příjem tekutin. Vzájemná kombinace pro­teinových potravin MyKETO zajišťuje pestrost stravy a zároveň veškeré základní živiny v potřeb­ném množství na 1 den. Budete-li chtít pokračovat v celodenní náhradě stravy pouze proteinovými potravinami MyKETO déle než 3 týdny, měli byste se poradit s lékařem. Pokud nahradíte 1 - 2 jídla běž­nou nízkoenergetickou stravou, konzultace nejsou nutné. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C a rel. vlhkosti do 60 %, zvýšená teplota může snížit trvanlivost produktu.

Alergeny: sója

Byli jste spokojení s produktem MyKETO Proteinová polévka žampiónová krémová, 40 g? Doporučili byste ho?