Pochutnejte si na vynikající, plné chuti Proteinové polévky hovězí pikantní. Zažeňte hlad a získejte rychle pocit nasycení, díky komplexu proteinů a vlákniny. S touto proteinovou polévkou vašemu tělu navíc dodáte potřebné vitamíny a minerály. Hubněte s MyKETO lehce a pohodlně nebo zpestřete váš běžný jídelníček. 

Návod k použití:

Obsah sáčku nasypte do vhod­né nádoby, zalijte 220 - 240 ml vroucí vody a dobře promíchejte nebo protřepejte 1 - 2 minuty v šejkru. Nechte 4 - 5 minut bobtnat, až je teplota polévky vhodná ke konzumaci. Intenzitu chuti a hustoty si můžete sami řídit množstvím přidané vody.

Upozornění:

Proteinová polévka hovězí pikantní, v prášku. Dodržujte dostatečný denní příjem tekutin. Vzájemná kombinace pro­teinových potravin MyKETO zajišťuje pestrost stravy a zároveň veškeré základní živiny v potřeb­ném množství na 1 den. Budete-li chtít pokračovat v celodenní náhradě stravy pouze proteinovými potravinami MyKETO déle než 3 týdny, měli byste se poradit s lékařem. Pokud nahradíte 1 - 2 jídla běž­nou nízkoenergetickou stravou, konzultace nejsou nutné. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C a rel. vlhkos­ti do 60 %, zvýšená teplota může snížit trvanlivost produktu.

Alergeny: -  

Byli jste spokojení s produktem MyKETO Proteinová polévka hovězí pikantní, 40 g? Doporučili byste ho?