MyKETO proteinová keto dieta MEDIUM 2, 126 jídel (dieta na 4 týdny)
MyKeto 6 174 Kč Cena za porci: 49 Kč Výhodné balíčky Do obchodu

medium-970x250

Výhodný balíček proteinové keto diety MyKETO MEDIUM2 je určený pro lehké a pohodlné hubnutí při střední nadváze. Obsahuje vše potřebné pro bezproblémové zvládnutí jednoho měsíce diety. Jídla vás namísto 65 Kč stojí jen 49 Kč.Jedná se o velmi kvalitní celodenní náhradu stravy. Navíc zajištěnu máte pomoc a podporu zkušených výživových poradců, na produkty se plně vztahuje garance kvality, dietní program byl vyvinut, je vyroben a ověřen v ČR. 

Tento výhodný balíček zakoupíte za akční cenu také u výživových poradců. Platba je možné i benefitními poukázkami, více informací viz sekce poradci

  • Jídla jsou určena pro fáze 1 a 2
  • Celkový počet porcí: 126 ks proteinových jídel
  • Garantujeme vám optimální hmotnost jedné porce jídla 40 - 55 g, pozor, až toto množství velmi dobře zasytí!

Výhodný balíček na 1 měsíc hubnutí (proteinová jídla pro fáze 1, 2) obsahuje:  

Infografika_medium2 

Jak budu uvedená jídla konzumovat? Je to velmi jednoduché!

faze_1

Fáze 1 - první a druhý týden (5× denně proteinové jídlo MyKETO)

 

faze_2

Fáze 2 - třetí až čtvrtý týden (4× denně proteinové jídlo MyKETO + oběd, složený z masa příp. tofu a ze zelené a bílé zeleniny) 

UPOZORNĚNÍ: 

Balíček je koncipován tak, aby jeho skladba byla vyvážená a maximálně směřovala k hlavnímu cíli - zhubnutí. Ve výhodných balíčcích není možný výběr konkrétních chutí. Skladba balíčku se může měnit s ohledem na stav aktuálních skladových zásob. Proteinová jídla jsou vzájemně zaměnitelná. Nekonzumujte dvě jídla připravovaná s olejem (omelety, bramboráčky) během jednoho dne. Dbejte na správný pitný režim.

 

alergie_web   CHCETE HUBNOUT, ALE TRPÍTE ALERGIÍ, INTOLERANCÍ?

Nebojte, i na vás jsme mysleli! Tento konkrétní balíček vám uzpůsobíme na míru. Pokud máte alergii či intoleranci na lepek či laktózu, jednoduše si vyberte z variant produktu. Pokud trpíte jinou alergií či intolerancí, domluvte si, prosíme, konzultaci v některém z našich Poradenských center.

 

salat_miska    VYBRALI JSTE SPRÁVNÝ VÝHODNÝ BALÍČEK?

Dietní program MEDIUM je program pro snadné a pohodlné hubnutí koncipovaný pro hubnutí o dvě konfekční velikosti. Pokud chcete zhubnout o tři a více konfekčních velikostí, sáhněte po výhodném hubnoucím balíčku MAXI. Pokud chcete zhubnout o jednu velikost a spíše si krásně vytvarovat postavu, zvolte si balíček SOFT. 

Byli jste spokojení s produktem MyKETO proteinová keto dieta MEDIUM 2, 126 jídel (dieta na 4 týdny)? Doporučili byste ho?