MyKETO proteinová keto dieta MEDIUM 2, 126 jídel (dieta na 4 týdny)
MyKeto 6 920 Kč Cena za porci: 55 Kč Výhodné balíčky Do obchodu
  • Jídla jsou určena pro fáze 1 a 2

  • Celkový počet porcí: 126 ks proteinových jídel

  •  Garantujeme vám optimální hmotnost jedné porce jídla 40 - 55 g, pozor, až toto množství velmi dobře zasytí!) 

Výhodný balíček na 1 měsíc hubnutí (proteinová jídla pro fáze 1, 2) obsahuje:  

Infografika_medium2 

Jak budu uvedená jídla konzumovat? Je to velmi jednoduché!

faze_1

Fáze 1 - první a druhý týden (5x denně proteinové jídlo MyKETO)

 

faze_2

Fáze 2 - třetí až čtvrtý týden (4x denně proteinové jídlo MyKETO + oběd, složený z masa příp. tofu a ze zelené a bílé zeleniny) 

UPOZORNĚNÍ: 

Balíček je koncipován tak, aby jeho skladba byla vyvážená a maximálně směřovala k hlavnímu cíli - zhubnutí. Ve výhodných balíčcích není možný výběr konkrétních chutí. Skladba balíčku se může měnit s ohledem na stav aktuálních skladových zásob. Proteinová jídla jsou vzájemně zaměnitelná. Nekonzumujte dvě jídla připravovaná s olejem (omelety, bramboráčky) během jednoho dne.

 

alergie_web   CHCETE HUBNOUT, ALE TRPÍTE ALERGIÍ, INTOLERANCÍ?

Nebojte, i na vás jsme mysleli! Tento konkrétní balíček vám uzpůsobíme na míru. Pokud máte alergii či intoleranci na lepek, laktózu nebo sóju jednoduše si vyberte z variant produktu. Pokud trpíte jinou alergií či intolerancí, domluvte si, prosíme, konzultaci v některém z našich Poradenských center.

 

salat_miska    VÝHODNÝ BALÍČEK MEDIUM1 PŘIPRAVÍME I PRO VEGETARIÁNY!

V sortimentu máme spoustu jídel vhodných i pro vegetariány. Můžete si je zakoupit jednotlivě, nebo si můžete jednoduše objednat cenově výhodný balíček MEDIUM pro vegetariány. Jednoduše si vyberte z variant produktu.

VYBRALI JSTE SPRÁVNÝ VÝHODNÝ HUBNOUCÍ BALÍČEK?

Dietní program MEDIUM je program pro snadné a pohodlné hubnutí koncipovaný pro hubnutí o 8 - 15 kg. Pokud chcet ehubnout více než 15 kg, sáhněte po výhodném hubnoucím balíčku MAXI. Pokud chcete hubnout o 3 - 5 kg zvolte si balíček SOFT.