MyKETO proteinová keto dieta MEDIUM 1, 70 jídel (dieta na 14 dní)
MyKeto 3 430 Kč Cena za porci: 49 Kč Výhodné balíčky Do obchodu

medium-970x250

Výhodný balíček proteinové keto diety MyKETO MEDIUM1 je určený pro lehké a pohodlné hubnutí při střední nadváze. Obsahuje vše potřebné pro bezproblémové zvládnutí prvních 14 dnů diety. Jedno jídlo vás namísto běžných 65 Kč bude stát jen 49 Kč. Jedná se o velmi kvalitní celodenní náhradu stravy. Navíc zajištěnu máte pomoc a podporu zkušených výživových poradců, na produkty se plně vztahuje garance kvality, dietní program byl vyvinut, je vyroben a ověřen v ČR. 

Tento výhodný balíček zakoupíte za akční cenu také u výživových poradců. Platba je možné i benefitními poukázkami, více informací viz sekce poradci

  • Jídla jsou určena pro fázi 1

  • Celkový počet porcí: 70 ks proteinových jídel

  • MyKETO vám garantuje optimální hmotnost jedné porce jídla 40-55 g, pozor, až toto množství velmi dobře zasytí!  

Výhodný balíček MEDIUM1 - 14 dní hubnutí (proteinová jídla pro fázi 1)

Infografika_medium1_maxi_gold 

Jak budu uvedená jídla konzumovat? Je to velmi jednoduché!

faze_1

Fáze 1 - první a druhý týden (5× denně proteinové jídlo MyKETO) 

UPOZORNĚNÍ: 

Balíček je koncipován tak, aby jeho skladba byla vyvážená a maximálně směřovala k hlavnímu cíli - zhubnutí. Ve výhodných balíčcích není možný výběr konkrétních chutí. Skladba balíčku se může měnit s ohledem na stav aktuálních skladových zásob. Proteinová jídla jsou vzájemně zaměnitelná. Nekonzumujte dvě jídla připravovaná s olejem (omelety, bramboráčky) během jednoho dne. Dbejte na správný pitný režim. 

 

alergie_web   CHCETE HUBNOUT, ALE TRPÍTE ALERGIÍ, INTOLERANCÍ?

Nebojte, i na vás jsme mysleli! Tento konkrétní balíček vám uzpůsobíme na míru. Pokud máte alergii či intoleranci na lepek či laktózu, jednoduše si vyberte z variant produktu. Pokud trpíte jinou alergií či intolerancí, domluvte si, prosíme, konzultaci v některém z našich Poradenských center.

 

salat_miska    VYBRALI JSTE SPRÁVNÝ VÝHODNÝ HUBNOUCÍ BALÍČEK?

Dietní program MEDIUM je program pro snadné a pohodlné hubnutí koncipovaný pro hubnutí o dvě konfekční velikosti. Pokud chcete zhubnout více, sáhněte po výhodném hubnoucím balíčku MAXI. Pokud chcete zhubnout o jednu velikost a krásně vytvarovat postavu, zvolte balíček SOFT.

Byli jste spokojení s produktem MyKETO proteinová keto dieta MEDIUM 1, 70 jídel (dieta na 14 dní)? Doporučili byste ho?