MyKETO proteinová keto dieta MAXI PLATINUM, výhodný dietní balíček 154 jídel(dieta na 5 týdnů)
MyKeto 8 410 Kč Cena za porci: 55 Kč Výhodné balíčky Do obchodu

Proteinová keto dieta MyKETO je váš klíč k vytoužené hmotnosti. Nastartuje rychlé a pohodlné hubnutí bez únavy a podrážděnosti. Program je určen pro muže i ženy. MAXI PLATINUM je velmi komfortní program pro 5 týdnů diety. S tímto programem hubnete o více než 16 kg. Pomoc a podpora zkušených výživových poradců. Garance kvality. Vyvinuto, vyrobeno a ověřeno v ČR.  

  • Jídla jsou určena pro fáze 1, 2

  • Celkový počet porcí: 154 ks proteinových jídel  

  • Garantujeme vám optimální hmotnost jedné porce jídla 40 - 55 g, pozor, až toto množství velmi dobře zasytí!)

Výhodný dietní balíček na 5 týdnů hubnutí (proteinová jídla pro fáze 1, 2)

nova-vetsi-Infografika_platinum  

 Jak budu proteinová jídla konzumovat? Je to velmi jednoduché!

 

faze_1

Fáze 1 -  první a druhý týden (5x denně proteinové jídlo MyKETO)

 

faze_2

Fáze 2 - třetí až pátý týden (4x denně proteinové jídlo MyKETO + oběd, složený z masa příp. tofu a zelené či bílé zeleniny) 

UPOZORNĚNÍ: 

Balíček je koncipován tak, aby jeho skladba byla vyvážená a maximálně směřovala k hlavnímu cíli - zhubnutí. Ve výhodných balíčcích není možný výběr konkrétních chutí. Skladba balíčku se může měnit s ohledem na stav aktuálních skladových zásob. Proteinová jídla jsou vzájemně zaměnitelná. Nekonzumujte dvě jídla připravovaná s olejem (omelety, bramboráčky) během jednoho dne.

 

alergie_web   CHCETE HUBNOUT, ALE TRPÍTE ALERGIÍ, INTOLERANCÍ?

Nebojte, i na vás jsme mysleli! Tento konkrétní balíček vám uzpůsobíme na míru. Pokud máte alergii či intoleranci na lepek, laktózu nebo sóju jednoduše si vyberte z variant produktu. Pokud trpíte jinou alergií či intolerancí, domluvte si, prosíme, konzultaci v některém z našich Poradenských center.

 

salat_miska    VÝHODNÝ BALÍČEK MAXI platinum PŘIPRAVÍME I PRO VEGETARIÁNY!

V sortimentu máme spoustu jídel vhodných i pro vegetariány. Můžete si je zakoupit jednotlivě, nebo si můžete jednoduše objednat cenově výhodný balíček MAXI PLATINUM pro vegetariány. Jednoduše si vyberte z variant produktu.

VYBRALI JSTE SPRÁVNÝ VÝHODNÝ HUBNOUCÍ BALÍČEK?

Dietní program MAXI je program pro snadné a pohodlné hubnutí koncipovaný pro hubnutí o více než 15 kg. Pokud chcete hubnout o 8 - 15 kg, sáhněte po výhodném balíčku MEDIUM. Pokud chcete hubnout o 3 - 5 kg zvolte si balíček SOFT.