• MixSlim
  • Cena do 500 Kč
Mix Slim Ochutnávací balíček 100g
379 Kč Cena za porci: 76 Kč Zobrazit
Mix Slim Jahodová příchuť 45g
Mix Slim Dietní Koktejl + Příchuť + Shaker 15 porcí
479 Kč Cena za porci: 32 Kč Zobrazit
Mix Slim Dietní koktejl - 15 porcí
399 Kč Cena za porci: 27 Kč Zobrazit
Mix Slim Dietní polévka rajská - 6 porcí
359 Kč Cena za porci: 60 Kč Zobrazit
Mix Slim Dietní polévka sýrová - 6 porcí
359 Kč Cena za porci: 60 Kč Zobrazit
Mix Slim Dietní omeleta houbová - 10 porcí
399 Kč Cena za porci: 40 Kč Zobrazit
Mix Slim Dietní omeleta sýrová - 10 porcí
399 Kč Cena za porci: 40 Kč Zobrazit
Mix Slim Dietní kaše mango 300 g
399 Kč Cena za porci: 40 Kč Zobrazit
Mix Slim Dietní kaše jablko a skořice 300 g
399 Kč Cena za porci: 40 Kč Zobrazit
Mix Slim Dietní kaše - 10 porcí
399 Kč Cena za porci: 40 Kč Zobrazit
Mix Slim nízkokalorické sladidlo 300g
Načíst další produkty

Produkty Mix & Slim patří do skupiny těch, které mají pomoci zhubnout, ale také mají pomoci se zdravě a jednoduše stravovat. To je filozofie společnosti, která na tuzemský trh dodává speciálně vytvořené jídlo, které je postaveno na základech ketonové diety. Tedy dietního režimu, který je unikátní tím, že doslova donutí tělo spalovat své tukové zásoby a z nich čerpat potřebnou energii.

Nízkosacharidová dieta Mix & Slim si primárně zakládá na celkové kvalitě svých produktů. Nejenom, že jsou dle zásad proteinové diety bohaté na bílkoviny a zároveň je u nich minimalizován obsah cukru. To znamená i fakt, že ten není ani jakkoliv uměle přidáván. Jde také produkty, které jsou zcela bez lepku, a tak se hodí pro každého, kdo trpí alergií, nebo ho pouze vynechává. Dobrou zprávou je i to, že veškerá jídla jsou zcela bez GMO, tedy geneticky modifikovaných potravin. Řada jídel je díky svému složení také vhodná pro vegetariány a některé mohou konzumovat i vegani.

Cílem společnosti je nabídnout lidem možnost stravování, které povede nejenom k dokonalé postavě, ale které ukáže i to, že příprava jídla nemusí být nijak náročná. Řadu produktů lze v podstatě jenom vybalit z obalu a ihned sníst. U těch, kde je potřebná příprava se lze bez problémů vejít do 5 minut času. Tím nabídne Mix & Slim možnost zdravého stravování i lidem, kteří jsou vlivem zaměstnání i koníčků dlouhodobě vytížení.

Produkty značky Mix & Slim mají za cíl nabídnout lidem kompletní stravu i na několik týdnů. Nejsou to jenom dietní koktejly, ale jsou to i proteinové kaše, nebo také proteinové polévky. Vše je doplněno také řadou populárních slaných a sladkých jídel, jako jsou palačinky, nebo omelety. Škála různých příchutí podpoří celkovou rozmanitost jídel, a tedy i dlouhodobého jídelníčku. A zároveň boří mýty o tom, že by se při dietě nemohlo nic, co má sladkou příchuť v podobě banánu, jahody, nebo dokonce vanilky či čokolády.

Jak jste byli spokojení s firmou MixSlim?


  1. Milena bojanovska - 9.4.2023

    Jsem moc spokojená