Proteinové koktejly
  • Proteinové koktejly
  • KetoMix
KetoMix Proteinový koktejl na 3 týdny
2 380 Kč Cena za porci: 23 Kč Zobrazit
KetoMix Proteinový koktejl na 4 týdny
3 080 Kč Cena za porci: 22 Kč Zobrazit
KetoMix Proteinový koktejl na 2 týdny
1 596 Kč Cena za porci: 23 Kč Zobrazit
Proteinový koktejl KetoMix 1050 g (35 porcí)
979 Kč Cena za porci: 28 Kč Zobrazit
DailyMix Proteinové smoothie s malinovo borůvkovou příchutí
165 Kč Cena za porci: 24 Kč Zobrazit
KetoMix Proteinový koktejl s Acetyl-L-karnitinem s příchutí vanilka-malina (15 porcí)
517 Kč Cena za porci: 34 Kč Zobrazit
Proteinový koktejl nové generace  KetoMix 1050g (35 porcí)
968 Kč Cena za porci: 28 Kč Zobrazit
KetoMix Proteinový koktejl s vanilkovou příchutí1
DailyMix Proteinové smoothie s ananasovo-kokosovou příchutí (2+1 ZDARMA)
KetoMix Proteinový koktejl s příchutí čokolády
Příchuť k DailyMix - káva - 45 g
KetoMix Proteinový koktejl s pistáciovou příchutí
Načíst další produkty

KetoMix je známá a populární česká ketogenní dieta. Přes svůj eshop je to navíc jeden z největších prodejců proteinového jídla u nás. A to nejenom již týdenních balíčků, které mají pomoci držet se stravovacího plánu, ale jedná se i o producenta a prodejce řady různých dalších nízkosacharidových potravin. Mezi nimi nechybí například ani proteinové kokteljy, proteinové pečivo, proteinové palačinky nebo sladkosti.

V České republice je KetoMix známou značkou, což dokládá i množství zákazníků, kteří si produkty nárazově či pravidelně ketonovou dietu objednávají. Za rok 2018 jich bylo více než 30 000, což jasně vypovídá o tom, jaké postavení má KetoMix na našem trhu a že se rozhodně nejedná o žádnou neznámou značku.

Jednotlivé pokrmy, a to všeho druhy byly vyvinuty vždy s ohledem na standardy ketonové diety, a to ve spolupráci s řadou výživových poradců. Tak vznikl hlavní soubor celkem 22 jídel, které jsou následně doplňovány řadou dalších nízkosacharidových potravin.

Filozofie značky KetoMix je celkem jednoduchý. Chce lidem pomoci zhubnout, a to ve chvíli, kdy se rozhodnou držet takzvanou proteinovou dietu. Značka jim chce celý dietní plán co nejvíce usnadnit a zjednodušit. Proto lze většinu jídel velmi snadno připravit, již za pár minut. Obvykle stačí smíchat s tekutinou a ohřát nebo uvařit.

Jídla z ketonové diety KetoMix dokáže připravit i naprostý začátečník v kuchyni. A to vše s jistotou, že nemusí přepočítávat jednotlivé suroviny, cokoliv vážit, nebo hledět na složení. Vybrané jídlo vždy poslouží jako oběd, večeře, ale třeba i jako snídaně, nebo odpolední či ranní svačina.

Kromě vysokého obsahu bílkovin je složení produktů KetoMix unikátní v tom, že obsahují také minimum sacharidů. U jídel se hledí také na optimální množství vitamínů, minerálů, vlákniny a dalších látek. I proto mohou být konzumovány dlouhodobě, v řádech několika týdnů, ale i několika měsíců.

KetoMix je známým propagátorem proteinové diety, čemuž odpovídají jak produkty, tak i celková osvěta, ale i recepty, rady a tipy, či případné poradenství, pokud si zákazníci nejsou s něčím úplně jistí.

Proteinové koktejly KetoMix

Nejenom mezi sportovci, ale i mezi lidmi co chtějí hubnout, nebo mezi těmi co chtějí žít zdravě, jsou proteinové koktejly velmi populární. Mimo jiné i proto, že je stačí smíchat s trochou vody a za pár desítek vteřin jsou připraveny k pití. A už po prvním loknutí je jasné, že mají i další výhodu. Jsou velmi chutné. Zvláště ty prodávané pod značkou KetoMix. A jaké příchutě jsou nejpopulárnější? Podívejme se na ně společně. Možná budete překvapeni, co zdravého se dá ochutnat.

Proteinové koktejly KetoMix jsou plné ovoce

Když se řekne koktejl, tak si řada lidí představí typický shake, kde nesmí chybět ovoce. I proto jsou právě takové proteinové koktejly nejvíce populární. Budeme samozřejmě konkrétní a podíváme se na to, jaké možnosti současný trh nabídne. Je to třeba koktejl s příchutí jahody, stejně jako je žádaná i varianta lesní směs nebo také populární banán, který ocení ti, kteří chtějí zkusit i exotické ovoce. Do této kategorie exotických chutí můžeme určitě přidat také kokos, který zachutná každému. Dát si nápoj s nádechem exotiky není už nic složitého. Stačí ta pravá příchuť.

Zobrazit proteinové koktejly KetoMix

Proteinové koktejly KetoMix

Značka KetoMix nabízí také klasiku

Vraťme se ke zmíněným koktejlům značky KetoMix, která pochopitelně nabízí i známou klasiku. Co si pod ní představit? Samozřejmě vanilkové proteinové koktejly, stejně jako to jsou také varianty čokoládové. Kdo si příliš není jistý a hledá takzvaně sázku na jistotu, nebudete těmito známými příchutěmi rozhodně zklamaný. A pokud je někdo, kdo velmi rád experimentuje, má tu možnost. Napříč jednotlivými výrobci se totiž dají najít i skutečně velmi zajímavé skvosty, jako je třeba koktejl s příchutí kávy. Pokud nemůžete být bez pravidelného ranního šálku, co zkusit danou chuť i během dne, přímo v koktejlu. V takovém, který na rozdíl od klasického kafe vašemu zdraví spíše prospěje, než aby ho poškozoval.

Sladká jídla jako proteinové palačinky jíst můžete

Kdo se rozhodne zhubnout, ten se musí začít nejenom hýbat, ale musí v první řadě změnit i své stravovací návyky. Sem řadíme kromě jiného nutnost omezit vše, co tělu škodí. Je to nejenom nadmíra soli, nebo nadmíra tuku, ale je to také mnoho jednoduchého cukru, i sacharidů. Co ale v případě, že milujete sladká jídla a dokonce na ně máte i chutě? Dá se to vyřešit. Pomohou vám proteinové palačinky, které si můžete dát i když hubnete. Jsou totiž svým způsobem specifické.

Proteinové palačinky mají unikátní složení

Už dle jejich názvu se dá odvodit, že to nebude klasická kombinace mléka, vajíčka, mouky a také cukru, která se zdravým stravováním opravdu nemá nic společného. Nejenom, že klasická verze nepatří do dietního jídelníčku, ale neměla by patřit do žádného. Naopak proteinové palačinky můžete jak ve chvíli, kdy chcete jíst zdravě, tak i ve chvíli, kdy je vaším cílem hubnout. Jak už napovídá název, obsahují zvýšené množství bílkovin, které jsou při redukci váhy velmi důležité. Dále však nelze zapomenout na to, že je výrazně omezen i obsah cukrů. A tak se hodí i do těch stravovacích plánů, které jsou založeny na omezení sacharidů.

Zobrazit proteinové palačinky KetoMix

Proteinové palačinky KetoMix

Nejenom jako zdravá snídaně

Říká se, že tělo si často řekne, co potřebuje. A tak pokud má chuť na sladké, je dobré mu přece jenom vyhovět. Ale správně. Neznamená to, že spořádáte několik sladkých tyčinek a zajíte je zákuskem. Lepší volnou je třeba zdravá snídaně, na kterou bude využita proteinová palačinka. Nejenom, že se pořádně najíte a vašemu tělu z hlediska zdraví a redukce váhy neublížíte. Také nelze zapomínat na to, že čím je při dietě větší rozmanitost, tím větší je jistota toho, že se vám podaří držet se dlouhodobě. I proto jsou různé náročné jednotvárné diety už předem odsouzeny k neúspěchu. Ostatně jsou to i ty, které by vám možná palačinku zakazovaly. Proto s nimi ani nezačínejte.

Zkuste tyto netradiční proteinové polévky

Mnoho lidí si myslí, že polévka může být vždy jenom vývar. Tedy voda vařená a s masem, nebo se zeleninou. Tak to ale být nemusí. S rozvojem gastronomie se objevila i celá řada moderních polévek. A některé z nich jsou dokonce doporučovány při dietách. Máme na mysli proteinové polévky, které jsou skvělou možností jak pro toho, kdo chce hubnout, tak samozřejmě také pro toho, kdo si chce pochutnat na něčem zajímavém.

Proteinové polévky pro toho, kdo má rád klasiku

Ať už jste ve skupině těch, kteří chtějí redukovat svou váhu, nebo těch, kteří chtějí vyzkoušet novinky současné gastronomie, můžete jít cestou řady klasických variant. A všechny si během pár minut připravíte doma. Proteinové polévky mohou existovat třeba v podobě zeleninové krémové varianty, ochutnat můžete i variantu hráškovou, stejně jako třeba stále populárnější žampionový krém. Pokud nebudeme zůstávat v kategorii zeleniny, nabízí se třeba i podoba gulášové polévky, která je na našich stolech známou klasikou. Označována je někdy též jako polévka svačinová, hlavně pro svou hutnost a vydatnost. To nabídnou i tyto dietní, díky čemuž mohou být bez problémů i náhradou klasického jídla.

Zobrazit proteinové polévky KetoMix

Proteinové polévky KetoMix

Nízkosacharidová dieta vám umožní pochutnat si i na něčem novém

A co nějaké netradiční druhy polévek? Ano, i ty existují a i ty jsou dobrou volbou, pokud je z vaší strany držena nízkosacharidová dieta. I tyto druhy mají zvýšený obsah bílkovin a naopak snížený obsah sacharidů. Poměrně populární je třeba sýrová proteinová polévka, kterou musí vyzkoušet každý, kdo hledá opravdu něco méně tradičního. A pokud vám tato varianta připadá až moc odvážná, co třeba zajímavou rajskou, nebo též exotickou kuřecí thajskou, či také polévku pikantní. Jak vidíte, výběr je opravdu bohatý a tak se může lehce stát, že až ochutnáte tyto nové, na klasické vývary celkem rychle zapomenete.

Proteinové koktejly si zamilujete nejenom pro jejich chuť, ale i proto, že vám dodají potřebné množství bílkovin. Když je držena dieta založena na omezení sacharidů, jsou to právě proteiny, které musí být nezbytnou součástí vaší stravy. Ketonové koktejly vám je pomohou doplnit snadno a rychle. Ani při přípravě nemusíte ztrácet čas. Prášek stačí rozpustit ve vodě a doplnit dochucovací směsí, které dodá tu pravou chuť.

Ať jste vegani, či snad nesnášíte laktózu, nemusíte zoufat. Nízkosacharidové koktejly jsou dostupní také v těchto verzích. Stačí si je v naší nabídce dohledat. Stejně, jako když budete hledat tu pravou příchuť, která je vaší oblíbenou. Celkem jich je 7 a nechybí ty nejpopulárnější, jako je čokoláda, jahoda, lesní směs nebo vanilka. Zkusit však můžete i proteinový koktejl s příchutí kávy, který může snadno nahradit váš běžný ranní nebo odpolední šálek. A kdo si rád pochutná na něčem exotičtějším, příchuť v podobě banánu nebo kokosu také nemůže zklamat.

Jak jste byli spokojení s firmou KetoMix?