Doplněk stravy pH-Optimal Forte se zelenými superpotravinami. Obsahuje bio zelený ječmen, spirulinu a chlorellu. S kombinovaným mechanismem působení, důrazný ve svém účinku. Je určen pro podporu a upevnění zdraví a doporučen pro jarní či podzimní kúru nebo kdykoli dle potřeby. 

✓ Vyvinuto, ověřeno a vyrobeno v ČR.

✓ Akce platí pouze do vyprodání zásob. Datum minimální trvanlivosti: 31.5.2020 K dispozici pouze omezené množství!

  • ZELENÝ JEČMEN

Zelený ječmen, přesněji sušená šťáva z osení mladého ječmene, obsažená v pH-Optimal Forte, pochází z Nového Zélandu. Zelený ječmen je organického původu, nese si tedy bio certifikaci a je zpracován natolik šetrně, že si uchovává celé spektrum biologicky aktivních látek, včetně vitamínů, minerálů, enzymů a chlorofylu. Představuje bohatý zdroj bílkovin.

  • SPIRULINA

Spirulina je sladkovodní sinice (nikoliv řasa), která vyniká vysokým obsahem chlorofylu a velmi komplexním výživovým složením. 

  • CHLORELLA

Chlorella je jednobuněčná řasa, která je vhodná pro lidské zdraví, díky obsahu široké škály biologicky aktivních látek.  

 

Dávkování: 4-6 tablet denně zapít sklenicí vody. Maximálně 10 tablet za den. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Upozornění: Vhodný pro dospělé a děti od 3 let. Vhodný pro osoby s nesnášenlivostí lepku, vegetariány, diabetiky. Výrobek není určen pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Doplněk stravy není náhradou pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Vložený absorbér vlhkosti není určen k jídlu! Změna barvy tablet během skladování nemění hygienickou ani výživovou hodnotu doplňku stravy.

Byli jste spokojení s produktem GOLDIM pH-Optimal Forte, detoxikace, překyselení, 58,5 g, 90 tablet? Doporučili byste ho?