Lahodný instantní bylinný čaj InThermo je vaší výbornou volbou osvěžujícího a chutného nápoje. Dopřát si ho můžete horký i studený, záleží jen na vaší chuti. Dodá vám potřebnou energii svým povzbudivým účinkem. Jak již název InThermo napovídá, kompozice preparátu vychází z termogenního účinku vybraných bylin. V jeho unikátním složením naleznete extrakt ze zeleného čaje, zázvoru, guaranu a výkonný "spalovač tuků" L-karnitin. InThermo dále pomáhá zlepšit pitný režim při redukční dietě, sportu, jeho povzbudivé účinky oceníte i např. při směnném provozu. Vaše tělo zásobí vitamínem C. InThermo napomáhá při spalování tuků a nasměruje výdej energie tím správným směrem - přispěje k normálnímu energetickému metabolismu. Díky podpoře lepšího prokrvení může pomoci odstranit problém se studenými končetinami.  

✓ Vyvinuto, vyrobeno a ověřeno v ČR. ✓ Oblíbený produkt výživových poradců.  

PRO DOSAŽENÍ MAXIMÁLNÍCH ÚČINKŮ PŘI HUBNUTÍ můžete navíc kombinovat s KETO kávou Coffee4Slim

Upozornění: Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Vhodný pro dospělé. Vhodný pro osoby s nesnášenlivostí lepku, vegetariány a diabetiky. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy není náhradou pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Obsahuje přírodní zdroje kofeinu.

Balení: 100 porcí, 200 g.

Dávkování: Max. 5 porcí denně. 

Příprava: 2 g instantní směsi (2 přiložené odměrky) vsypte do sklenice, přilijte 100 – 150 ml studené nebo horké vody a dobře rozmíchejte. V důsledku použití vysoce kvalitních ovocných prášků (sušených ovocných dření) může vzniknout jemný zákal, který není na závadu nápoje.

 

Byli jste spokojení s produktem GOLDIM MyKETO InThermo, bioaktivní čaj, 200g, 100 porcí? Doporučili byste ho?