Jedinečná bioaktivní gelová forma chutného a zdravého nápoje InGel Active vznikne pouhým rozpuštěním prášku ve vodě. Díky gelové formě se mohou aktivní komponenty lépe vstřebávat a cíleně tak působit tam, kde je skutečně potřeba (kolenní, kyčelní klouby, páteř atd). 

✓ Praktické balení po jednotlivých porcích. ✓ Produkt je vyroben, vyvinut a ověřen v ČR.

Pozor, kloubní obtíže se dotýkají každého 3. dospělého ve věku 45+. Praktické zkušenosti ukazují až 5x vyšší riziko časných bolestí kloubů a páteře u osob s nadváhou. „Kila navíc“, kterými přetěžujeme klouby vedou nezvratně k poškození kloubů. Osteoartróza, nejčastější degenerativní onemocnění kloubů, bývá diagnostikována ve stále mladším věku, výjimkou již není ani u třicátníků. Je provázená bolestmi kloubů a typickými obtížemi (ranní ztuhlost, zhoršená pohyblivost). Obtíže se mohou týkat jednoho, ale i více kloubů, jak v oblasti kolen, kyčlí, páteře (zad), ramen, drobných kloubů rukou apod. Velmi nepříjemné a omezující jsou blokády v krční a bederní oblasti páteře. Zvláště dlouhodobé kloubní obtíže významně omezují pohyb a zhoršují kvalitu života.

InGel Active je vaším trumfem pro pohyb každý váš den. Obsahuje 10 bioaktivních komponent, na které se můžete spolehnout. Vedle kyseliny hyaluronové obsahuje ověřenou, patentově chráněnou látku PLANOX®L, s ověřeným přínosem pro celý pohybový aparát (klouby, vazy, šlachy) v kombinaci s vitamínem C, probiotickým Active komplexem a sytivými vlákninami inulínem a konjakovým glukomannanem pro pocit sytosti bez hladu a chutí na sladké. Studie dokládají účinnost PLANOX®L, pro zlepšení pohyblivosti kloubů a snížení zejména klidových bolestí kloubů (např. v noci, nebo při začátku pohybu).

Upozornění:

Produkt nesmí být konzumován v suchém stavu, ale pouze po rozpuštění v tekutině podle návodu k použití (viz etiketa). Doplněk stravy není náhradou pestré stravy. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Bez lepku. Vhodné pro osoby s nesnášenlivostí lepku, vegetariány, diabetiky.

Byli jste spokojení s produktem GOLDIM InGel Active, kloubní péče s probiotikem, 189 g, 30 sáčků? Doporučili byste ho?