GOLDIM Extra Silhouette, bioaktivní nápoj, 24 porcí
MyKeto 510 Kč Cena za porci: 21 Kč Nápoje Do obchodu

Extra Silhouette® pro vaši novou, skvělou siluetu, je lahodný nápoj s organickým chromem pro vaší kontrolu chuti na sladké, L-karnitinem, Yerbou Maté a patentovanou složkou Cacti-Nea™, navíc doplněný o ochranný provitamín A, beta-karoten.

"Odvodnění" problematických partií - extrakt z CACTI-NEA™ 

Patentovaný extrakt z plodu opuncie, jehož účinky byly klinicky testovány. Pokud se Cacti-Nea™ užívá společně s vyváženou stravou a adekvátní hydratací může pomoci v problémových partiích tím, že odstraňuje toxiny a přebytečnou vodu. Několik studií potvrdilo diuretické a detoxikační účinky Cacti-Nea™.

"Spalovač tuků" L-KARNITIN

• L-karnitin je aminokyselina podporující odbourávání tuků v lidském těle, označuje se jako "spalovač tuků"
• významná látka užívaná při redukčních dietách a hubnutí všeobecně
• pomáhá výrazně zvýšit tvorbu energie z tuků
• pokud je podán před tréninkem snižuje svalové napětí a tím i riziko svalového zranění
• umožňuje zvýšit fyzický výkon a působí jako mozkový stimulátor

trápí vás pocit hladu? Zkuste YERBU MATÉ!

Drcené sušené lístky Cesmíny paraguajské, posvátné rostliny jihoamerických domorodců kmene Guarani, byly tradičně využívány k přípravě „nápoje Bohů“, mimo jiné jím indiáni tlumili pocit hladu. Vedle vitamínů a minerálů yerba maté obsahuje také významné množství kofeinu s povzbudivými a stimulačními účinky.  

Balení: 24 porcí (praktické balení po jednotlivých porcích), balení na 12 - 24 dnů. Užívání produktu Extra Silhouette je vhodné pro zefektivnění procesu hubnutí. Začít s jeho užíváním můžete v libovolné fázi hubnutí (1. - 3.), pokračovat v užívání je přínosné i ve fázi udržovací. 

Dávkování: 1 sáček 1-2x denně. Max. 2 sáčky za den. 

Upozornění: Doplněk stravy není náhradou pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Vhodný pro dospělé. Vhodný pro osoby s nesnášenlivostí lepku, vegetariány, diabetiky. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Extra Silhouette, nápoj pro vaši novou, krásnější siluetu, je vyvinut, vyroben a ověřen v ČR

Byli jste spokojení s produktem GOLDIM Extra Silhouette, bioaktivní nápoj, 24 porcí? Doporučili byste ho?