Proteinové koktejly
  • Proteinové koktejly
  • ChiaShake
Chia Shake Koktejlový balíček 75 jídel
2 999 Kč Cena za porci: 40 Kč Zobrazit
Chia Shake vegan koktejl jahoda 450g
399 Kč Cena za porci: 27 Kč Zobrazit
Chia Shake optimal čokoládový 1200g
749 Kč Cena za porci: 19 Kč Zobrazit
Chia Shake dietní koktejl cappuccino 900g
1 299 Kč Cena za porci: 43 Kč Zobrazit
Chia Shake koktejl Vegan shake jahoda 1200g
799 Kč Cena za porci: 20 Kč Zobrazit
Chia Shake Dietní Koktejl Cappuccino 1200g
999 Kč Cena za porci: 25 Kč Zobrazit
Chia Shake Meal Shake jahoda 450g
399 Kč Cena za porci: 27 Kč Zobrazit
Chia Shake dietní koktejl banán 300g
499 Kč Cena za porci: 50 Kč Zobrazit
Chia Shake optimal jahodový 1200g
999 Kč Cena za porci: 25 Kč Zobrazit
Chia Shake Dietní Koktejl Pistácie 1200g
999 Kč Cena za porci: 25 Kč Zobrazit
Chia Shake Smoothie lesní ovoce 450g
599 Kč Cena za porci: 40 Kč Zobrazit
Chia Shake Dietní Koktejl Čokoláda 1200g
999 Kč Cena za porci: 25 Kč Zobrazit
Načíst další produkty

Chia Shake je populární značkou na poli ketonových diet na našem trhu. Chia Shake se primárně zaměřuje na ty zákazníky, jejichž cílem je žít zdravě a dokáže svým zákazníkům nabídnout široké portfolio produktů, doslova na míru jejich potřebám a jejich požadavkům.

Chia Shake cílí jak na zákazníky, kteří chtějí žít zdravě a správně se stravovat, tak i na ty, kteří chtějí žít bez živočišných produktů a stanou se vegany. Dále značka umí nabídnout své produkty i aktivním lidem kteří se věnují fitness a jejich tělo potřebuje větší množství bílkovin a dalších specifických látek. Nejvíce pozornosti je věnováno lidem toužícím po hubnutím. Na ty se Chia Shake zaměřuje nejvíce a ti také mohou vybírat z nejvíce produktů.

Jednotlivé produkty jsou unikátní především svým složením. To proto, že jídla Chia Shake jsou primárně postavena na takzvaných superpotravinách jako jsou např. chia semínka. Tedy takových ingrediencích, které se oproti běžným liší svým složením, ale i svými pozitivními účinky na lidské tělo. Samozřejmostí je na daných produktech i to, že jsou bez přidaného cukru, stejně jako bez lepku a také bez geneticky modifikovaných potravin.

Nabídka produktů Chia Shake je poměrně rozmanitá s cílem nabídnout lidem možnost dlouhodobého zdravého stravování. Kromě klasických koktejlů nechybí například polévky, stejně jako kaše, ale i pudunky, muffiny, palačinky a mnohá další jídla stále spojená se zásadami zdravého, dietního, fitness a veganského stravování.

Cílem Chia Shake je ukázat lidem nejenom to, že každý může jíst zdravě, ale i to, že taková jídla nemusí být vůbec komplikovaná. Tam, kde je určitá příprava nutná, stačí díky dehydrovanému stavu pouze smíchat s určitým množstvím vody a vše je připraveno. To je trend, který hledají hlavně vytížení lidé.

Proteinové koktejly si zamilujete nejenom pro jejich chuť, ale i proto, že vám dodají potřebné množství bílkovin. Když je držena dieta založena na omezení sacharidů, jsou to právě proteiny, které musí být nezbytnou součástí vaší stravy. Ketonové koktejly vám je pomohou doplnit snadno a rychle. Ani při přípravě nemusíte ztrácet čas. Prášek stačí rozpustit ve vodě a doplnit dochucovací směsí, které dodá tu pravou chuť.

Ať jste vegani, či snad nesnášíte laktózu, nemusíte zoufat. Nízkosacharidové koktejly jsou dostupní také v těchto verzích. Stačí si je v naší nabídce dohledat. Stejně, jako když budete hledat tu pravou příchuť, která je vaší oblíbenou. Celkem jich je 7 a nechybí ty nejpopulárnější, jako je čokoláda, jahoda, lesní směs nebo vanilka. Zkusit však můžete i proteinový koktejl s příchutí kávy, který může snadno nahradit váš běžný ranní nebo odpolední šálek. A kdo si rád pochutná na něčem exotičtějším, příchuť v podobě banánu nebo kokosu také nemůže zklamat.

Jak jste byli spokojení s firmou ChiaShake?