• ChiaShake
  • Nejdražší podle porce
Chia Shake Dietní koktejl hruška + skořice 10 porcí
999 Kč Cena za porci: 100 Kč Zobrazit
Chia Shake dietní koktejl banán 300g
499 Kč Cena za porci: 50 Kč Zobrazit
Low carb oříšková tyčinka NUTBAR 50 g
Chia Shake dietní omeleta žampionová 300g
479 Kč Cena za porci: 48 Kč Zobrazit
Chia Shake proteinové palačinky banán 300g
479 Kč Cena za porci: 48 Kč Zobrazit
Chia Shake Proteinový Muffin 350g
479 Kč Cena za porci: 48 Kč Zobrazit
Chia Shake Pudink Lesní plody 300g
479 Kč Cena za porci: 48 Kč Zobrazit
Chia Shake dietní kaše jablko a skořice 300g
449 Kč Cena za porci: 45 Kč Zobrazit
Chia Shake dietní koktejl cappuccino 900g
1 299 Kč Cena za porci: 43 Kč Zobrazit
Chia Shake Dietní balíček na 2 týdny - 70 jídel
Superpotravina
2 990 Kč Cena za porci: 43 Kč Zobrazit
Chia Shake Koktejlový balíček 75 jídel
2 999 Kč Cena za porci: 40 Kč Zobrazit
Chia Shake Smoothie lesní ovoce 450g
599 Kč Cena za porci: 40 Kč Zobrazit
Načíst další produkty

Chia Shake je populární značkou na poli ketonových diet na našem trhu. Chia Shake se primárně zaměřuje na ty zákazníky, jejichž cílem je žít zdravě a dokáže svým zákazníkům nabídnout široké portfolio produktů, doslova na míru jejich potřebám a jejich požadavkům.

Chia Shake cílí jak na zákazníky, kteří chtějí žít zdravě a správně se stravovat, tak i na ty, kteří chtějí žít bez živočišných produktů a stanou se vegany. Dále značka umí nabídnout své produkty i aktivním lidem kteří se věnují fitness a jejich tělo potřebuje větší množství bílkovin a dalších specifických látek. Nejvíce pozornosti je věnováno lidem toužícím po hubnutím. Na ty se Chia Shake zaměřuje nejvíce a ti také mohou vybírat z nejvíce produktů.

Jednotlivé produkty jsou unikátní především svým složením. To proto, že jídla Chia Shake jsou primárně postavena na takzvaných superpotravinách jako jsou např. chia semínka. Tedy takových ingrediencích, které se oproti běžným liší svým složením, ale i svými pozitivními účinky na lidské tělo. Samozřejmostí je na daných produktech i to, že jsou bez přidaného cukru, stejně jako bez lepku a také bez geneticky modifikovaných potravin.

Nabídka produktů Chia Shake je poměrně rozmanitá s cílem nabídnout lidem možnost dlouhodobého zdravého stravování. Kromě klasických koktejlů nechybí například polévky, stejně jako kaše, ale i pudunky, muffiny, palačinky a mnohá další jídla stále spojená se zásadami zdravého, dietního, fitness a veganského stravování.

Cílem Chia Shake je ukázat lidem nejenom to, že každý může jíst zdravě, ale i to, že taková jídla nemusí být vůbec komplikovaná. Tam, kde je určitá příprava nutná, stačí díky dehydrovanému stavu pouze smíchat s určitým množstvím vody a vše je připraveno. To je trend, který hledají hlavně vytížení lidé.

Jak jste byli spokojení s firmou ChiaShake?