• ChiaShake
  • Cena do 500 Kč
Low carb oříšková tyčinka NUTBAR 50 g
Chia Shake dietní koktejl banán 300g
479 Kč Cena za porci: 48 Kč Zobrazit
Chia Shake Smoothie ananasové 450g
499 Kč Cena za porci: 33 Kč Zobrazit
Chia Shake Magnesium Calm 300g
499 Kč Cena za porci: 8 Kč Zobrazit
Chia Shake Whey Protein Čokoláda 1000g
499 Kč Cena za porci: 17 Kč Zobrazit
Chia Shake dietní omeleta žampionová 300g
449 Kč Cena za porci: 45 Kč Zobrazit
Chia Shake Dietní kaše jablečno-skořicová 300g
399 Kč Cena za porci: 40 Kč Zobrazit
Chia Shake Pudink Piňa Colada 300g
Chia Shake Dietní tyčinka Vanilka+kokos 30g
Chia Shake Fat Burner 120 kapslí
Načíst další produkty

Chia Shake je populární značkou na poli ketonových diet na našem trhu. Chia Shake se primárně zaměřuje na ty zákazníky, jejichž cílem je žít zdravě a dokáže svým zákazníkům nabídnout široké portfolio produktů, doslova na míru jejich potřebám a jejich požadavkům.

Chia Shake cílí jak na zákazníky, kteří chtějí žít zdravě a správně se stravovat, tak i na ty, kteří chtějí žít bez živočišných produktů a stanou se vegany. Dále značka umí nabídnout své produkty i aktivním lidem kteří se věnují fitness a jejich tělo potřebuje větší množství bílkovin a dalších specifických látek. Nejvíce pozornosti je věnováno lidem toužícím po hubnutím. Na ty se Chia Shake zaměřuje nejvíce a ti také mohou vybírat z nejvíce produktů.

Jednotlivé produkty jsou unikátní především svým složením. To proto, že jídla Chia Shake jsou primárně postavena na takzvaných superpotravinách. Tedy takových ingrediencích, které se oproti běžným liší svým složením, ale i svými pozitivními účinky na lidské tělo. Samozřejmostí je na daných produktech i to, že jsou bez přidaného cukru, stejně jako bez lepku a také bez geneticky modifikovaných potravin.

Nabídka produktů Chia Shake je poměrně rozmanitá s cílem nabídnout lidem možnost dlouhodobého zdravého stravování. Kromě klasických koktejlů nechybí například polévky, stejně jako kaše, ale i pudunky, muffiny, palačinky a mnohá další jídla stále spojená se zásadami zdravého, dietního, fitness a veganského stravování.

Cílem Chia Shake je ukázat lidem nejenom to, že každý může jíst zdravě, ale i to, že taková jídla nemusí být vůbec komplikovaná. Tam, kde je určitá příprava nutná, stačí díky dehydrovanému stavu pouze smíchat s určitým množstvím vody a vše je připraveno. To je trend, který hledají hlavně vytížení lidé.

Jak jste byli spokojení s firmou ChiaShake?