KetoMix zlevňuje celý sortiment. Vše jde o 10 % dolů. Ušetříte i přes 2 000 Kč!

Sleva 10% na vše u KetoMixu!

Cvičit nemůžete a nakupování je vzhledem ke zdravotním rizikům problémovou činností. Jak se v tuto problémovou dobu udržet ve formě, nepřibrat a v případě potřeby i zhubnout? Řešením mohou být proteinová jídla. Ta hotová, která můžete jíst po vybalení, nebo si je stačí jenom ohřát či připravit za pár minut. Nyní jsou levnější, než kdy dříve.

KetoMix přichází se slevou 10 procent

Zatímco někteří spekulanti se v tomto těžkém období snaží na všem vydělat, KetoMix jde opačnou cestou a umožní vám stravovat se jednoduše a ještě výhodněji. Vše, co má tato známá značka proteinové diety v nabídce, nyní můžete mít se slevou 10 procent. Ale pospěšte si, sleva netrvá napořád, jen do neděle 22. března.

10 procent i ze zlevněných cen

Není to jenom rovných deset procent, které můžete ušetřit. KetoMix tuto desetiprocentní slevu aplikoval na všechny své produkty, včetně těch, které už měl zlevněné. Co to znamená? Třeba kompletní ketonová dieta na 4 týdny je aktuálně levnější o 30 procent. A to znamená úsporu oproti klasické ceně více než 2 tisíce korun.

A to není jediná zajímavá cena, která vás po desetiprocentním zlevnění čeká. Pokud chcete dietu zatím jenom vyzkoušet, je k tomu skvělý příležitost. Ketonová dieta na 7 dní díky současné slevě vychází levněji o celých 32 procent. Týden plnohodnotného stravování vás vyjde jenom na 1 251 Kč. Těžko se na tuto sumu dostanete, když se budete stravovat tak, jak jste zvyklí.

Kupte si i svá jednotlivá oblíbená jídla

Nejsou to jenom balíčky KetoMix, které si nyní můžete výhodně nakoupit. Se slevou je možné pořídit i vaše oblíbená jídla. Ať už to jsou proteinové koktejly nebo těstoviny bez sacharidů, či se jedná třeba o palačinky, které vás přesvědčí i to, že i při dietě lze mít sladké jídlo. Zásob je stále dost, ale jak jsme uvedli, celý akce končí už tuto neděli!