PRODLOUŽENO: KetoMix Vám dá dárek za 1000 Kč při nákupu nad 3000 Kč

KetoMix.cz - Získejte dárek u KetoMixu za 1 000 Kč při nákupu nad 3 000 Kč

Zaskočila vás po Vánocích přibývající ručička na váze? Nezoufejte. S nadbytečnými kilogramy si můžete velmi snadno a rychle poradit. Už pár týdnů po Novém roce můžete být na svojí původní váze. Navzdory pandemii, při které trávíte spoustu času doma a někdy nudu zaháníte jídlem. Pomůže vám keto dieta, ke které nyní dostanete i příjemné novoroční překvapení.

Seberte odvahu zhubnout

Vánoční svátky a Nový rok znamenají pro většinu z nás past. Přejídáme se, lenošíme, nemáme příliš velkou chuť se hýbat. To vše se samozřejmě velmi negativně podepisuje na naší postavě. I ti, kteří jinak po celý rok dodržují zdravou životosprávu, si o Vánocích rádi zahřeší a hned je to vidět. Kalhoty, které vám ještě před svátky dokonale padly, nyní nemůžete dopnout. Recept, jak si s nadbytečnými kilogramy poradit, přitom není nijak složitý. Především jde o to, utřídit si myšlenky a získat odvahu se vznikající pneumatikou kolem pasu něco dělat. Nejlépe hned, nečekat na to, až bude ještě větší.

Neváhejte a objednejte si

Dobrým a osvědčeným receptem je ketonová dieta. S její pomocí omezíte především to, co vám způsobuje na vaší postavě nepěkné tukové faldíky – sacharidy. Když vaše tělo zjistí, že přísun sladkého paliva je výrazně omezen, poradí si velmi rychle. Energii začne brát z tukových zásob, které postupně přemění v ketony. Dostanete se do stavu ketózy, kdy odbouráváte právě to, co je nežádoucí – nadbytečný tuk. Získáváte tak jistotu, že hubnete zdravě a správně pod kontrolou výživových poradců, kteří ručí za složení keto jídel. Proto se dlouho nerozmýšlejte a využijte chystané novoroční akce KetoMixu. Pokud si objednáte keto produkty nad 3 000 Kč, dostanete novoroční dárek v hodnotě 1 000 Kč. Určitě se nechcete zbytečným váháním připravit o tak zajímavou nabídku. Byla by to velká škoda! Proto neváhejte a objednávejte. Akce platí do 28. 2. 2021.

Pravidla k získání dárku v hodnotě 1000 Kč jsou jednoduchá:

1) Nakupte v hodnotě alespoň 3 000 Kč.

2) V nákupním košíku se vám automaticky zobrazí možnost vybrat si dárek.

3) Na vás už je, jen si vybrat, který se vám více líbí a ten označit.

4) Spolu s objednávkou obdržíte také tento dárek zdarma.

*Při vyčerpání zásob si KetoMix vyhrazuje právo na změnu dárku.

*Akce platí do 31. 1. 2021. 

Jaké jsou varianty dárků?

Varianta 1: KetoMix Kolagen s kyselinou hyaluranovou – 30ti denní kúra

30ti denní kolagenová kúra, kterou si můžete zvolit jako dárek, je přírodní doplněk stravy, který vám pomůže s péčí o vaši pokožku, vlasy a nehty. Kromě toho se postará o zlepšení stavu vašich chrupavek a kostí. Kolagen, který si tělo až do svých 25. let dokáže plně vytvářet, je nejvíce zastoupenou bílkovinou v organismu.  Jenže jeho produkce se časem snižuje a s tím přicházejí první příznaky stárnutí – vrásky. Nejlepší cestou, jak ho doplnit je užívat jej vnitřně. Mořský kolagen, který je obsažen v KetoMix Kolagenu s kyselinou hyaluronovou, je lidskému tělu nejbližší stavební bílkovinou. Tělo ho dokáže ideálně zpracovat a transportovat přesně tam, kde je kolagenu nejvíce potřeba. KetoMix kolagen s kyselinou hyaluronovou navíc obsahuje i vitamin C, který přispívá k normální funkci kostí, chrupavek a kůže. Chcete-li vykročit do nového roku krásnější a zdravější, je náš kolagen skvělá volba.

Varianta 2: Detox Balíček - 2x KetoMix Detox a Měsíční bylinná kúra na podporu hubnutí

Chcete-li s dietou vaše tělo zároveň pročistit a detoxikovat, vyberte si jako dárek Detox Balíček. Najdete v něm měsíční čistě bylinnou kúru, která dokonale podpoří celý proces hubnutí a trávení. Tato čtyřfázová kúra je naprosto výjimečná svou komplexností a celostním řešením péče o celý organismus. Jedinečná kombinace přírodních bylin vám pomůže na cestě za vysněnou postavou. Více informací o Bylinné kúře naleznete zde. Spolu s bylinnou kúrou dostanete ještě 200 tablet KetoMix Detox s obsahem cholinu a silymarinu z bodláku Ostropestřce mariánského. KetoMix Detox pomáhá chránit játra a přispívá k udržení jejich normální činnosti.

Varianta 3: 20 jídel navíc – rajská polévka a zeleninová omeleta

Dobrého jídla není nikdy málo. Zejména, když držíte dietu. Vyberte si tedy jako dárek naše dva úspěšné a osvědčené produkty – proteinovou polévku s rajskou příchutí (10 porcí) a proteinovou omeletu se zeleninovou příchutí (10 porcí).

Rajčatová polévka KetoMix je skvělým jídlem pro celý den - pouhým rozmícháním polévkové směsi v horké vodě připravíte během chvilky své polední jídlo, svačinu nebo večeři. Polévku můžete obohatit přidáním bylinek, oblíbeného koření, zeleniny, hub nebo podušeného kysaného zelí. Zeleninová omeleta KetoMix se jednoduše a rychle připravuje a skvěle chutná. Je výborná s restovanou zeleninou, houbami nebo jen tak samotná.

Obě jídla obsahují minimum sacharidů, optimální množství bílkoviny a dostatek vlákniny, minerálních látek i vitamínů. Jsou tedy vhodná nejen pro ketonovou dietu, ale i běžný zdravý jídelníček.