Fitness pro ženy Contours pomůže k dokonalé postavě i skvělé kondici

Cvičení pro ženy Contours - Shutterstock

Na čem ženám často velmi záleží? Na tom, jak vypadají. Cesta k dokonalé postavě není spojena jenom se správným jídelníčkem, který pomůže shodit přebytečné kilogramy a optimální váhu udržet. Na místě je také trocha pohybu. Jak na něj? Hitem je speciální cvičení pro ženy. V čem je výjimečné? Podívejte se.

Fitness pro ženy plně vyhovuje jejich potřebám

Možná si řeknete, že cvičit se dnes dá kdekoliv a jakkoliv. To ale není až tak úplně pravda. Venku je člověk často omezený počasím a pokud žena zavítá do klasické posilovny, nemusí se zde cítit dobře. Jak kvůli neustále dotírajícím mužům, tak i proto, že řada strojů a činek je určena spíše na nabírání svalové hmoty. A to žena až tak nepotřebují. Oproti tomu zmiňované fitness pro ženy zaujme tím, že je určeno těm ženám, které chtějí hubnout. Od toho se odvíjí i jednotlivá cvičení, která mají formu kruhového tréninku, nikoliv silových cviků.

Dámské fitness se hodí při redukci váhy i ke zlepšení kondice

Kdy je tato možnost ideální? Už jsme to zmínili v samotném nadpisu. Jelikož během hubnutí je třeba tělu zajistit i pohyb, je dámské fitness nejlepší volbou, jak efektivně a rychle redukovat přebytečné kilogramy. Dále může přijít vhod i těm ženám, které chtějí zlepšit svou fyzickou kondici. Ta dnes mnoha lidem obecně chybí, jelikož jsme si zvykli používat auta a doba kdy jsme chodili pěšky či třeba jezdili na kole je dávno pryč. Na tom, kolik toho naše tělo následně zvládne, se celková lenost dříve nebo později samozřejmě podepíše.

Kde se dá cvičit? Je to lady fitness označované názvem Contours

Zajímá vás, kde je možné najít místo, které je určeno výhradně jenom ženám a jejich potřebám a požadavků? Jde o lady fitness provozované pod názvem Contours. Jednotlivé pobočky dnes najdete po celé zemi, ve většině velkých měst. Každá žena si tak může najít lokaci, kterou má nejblíže. A co jí při první návštěvě čeká? Jistě bude překvapena příjemným prostředím, a to ať už jde o samotné prostory, nebo ostatní ženy, které chodí cvičit pravidelně. A toto všechno s jistotou, že muži mají do těchto míst přísný zákaz vstupu.

Jak cvičení pro ženy probíhá? Jde o propracovaný kruhový trénink

Jak jsme zmínili, základem každé návštěvy by mělo být to, aby se procvičilo celé tělo. Na to je ideální takzvaný kruhový trénink. Během něho dochází k tomu, že se střídají jednotlivá stanoviště, která jsou vždy zaměřena na určitou část těla a svalovou skupinu. Tím dostane zabrat celé tělo jako celek. K tomu přidejme fakt, že se cvičí i ve větším tempu. To vede ke zvýšení tepové frekvence i zrychlení metabolismu. Výsledkem je nejenom posílení svalstva, ale také efektivní spalování tuků. A to je něco, o co jde většina žen primárně.

Získejte týden s trenérkou ZDARMA, vyplňte formulář: