Černý pátek přichází s KetoMixem. 25% sleva na vše platí celý tento týden

KetoMix.cz - Černý pátek přichází s KetoMixem. 25% sleva na vše platí celý tento týden

Patří pátek k vašim oblíbeným dnům, protože jste nadšení z blížícího se dvoudenního volna? Pokud ano, ručíme vám za to, že ten nadcházející pátek si zamilujete ještě více. Přichází totiž černý pátek, který u KetoMixu tentokrát přináší velké slevy.

S námi nečekáte na konec týdne

My vás ale nenecháme čekat a netrpělivě vyhlížet Black Friday. Rozhodli jsme se, že vás nebudeme napínat, a abyste nemuseli všechno nechávat na jediný den, slevy jsme roztáhli rovnou na celý týden. Od pondělí 23.listopadu 2020 do pondělí 30. listopadu 2020 si můžete v rámci akce Black Friday koupit všechna jídla KetoMix, výživové doplňky a nápoje se slevou 25 %. Od dnešního dne tedy můžete významně ušetřit. Proto nečekejte na pátek a pořiďte si všechno k účinné dietě už dnes.

Jídelníček sestavili odborníci

Proč hubnout právě s KetoMixem? Protože je to účinné, výsledky jsou viditelné a pro vás je všechno o poznání jednodušší. Nemusíte si dělat starosti s jídelníčkem, správným složením stravy, což bývá u diet velkým oříškem. V KetoMixu za vás vyvážený jídelníček podle pravidel ketonové diety sestaví na slovo vzatí odborníci. Nemusíte se proto bát, že by vám chyběly vitamíny či minerály – i tohle je totiž starou známou bolestí neodborně vedených diet. Naopak můžete využít čas, který byste jinak strávili u plotny, k nějaké zajímavější činnosti.

Tělo sáhne do tukových zásob

Hřát vás bude vědomí, že hubnete účinně, spolehlivě a metodou, která na rozdíl od různých kuriózních jednostranných diet skutečně funguje a je odborníky na výživu plně uznávána. Princip ketonové diety je jednoduchý. Vychází z omezeného přísunu sacharidů, který se pohybuje pod hranicí 50 g denně. Ve chvíli, kdy tělo nemá dostatek sacharidů, sahá do tukových zásob. Uložený tuk pak přeměňuje na ketony, které se stávají zdrojem energie pro váš mozek, svaly, zkrátka pro fungování celého těla. Organismus se nachází ve stavu ketózy a probíhá odbourávání nahromaděných zásob.

Koupit si velké balíčky se vyplatí

S ketodietou získáváte kvalitní proteiny nadupaná jídla. Přesvědčíte se o tom, že i dieta může být nejenom zdravá, ale zároveň i chutná. Trápí-li vás vyšší počet nadbytečných kilogramů, vyplatí se pořídit si balíček ketojídel na delší dobu, například na 4 týdny. Efekt potom bude výraznější. Zejména v první fázi diety, která přináší nejradikálnější ztrátu kilogramů, je důležité, abyste měli zásobu ketojídel. Užijete si je pětkrát denně a doplníte je půl kilogramem zeleniny a 20 g oříšků. Ve druhé mírnější fázi, kdy budete jíst tři KetoMix jídla a doplníte je dvěma proteinovými jídly, které si připravíte podle vhodných receptů, vám balíčky vydrží ještě déle. Výhodou balíčků s větším počtem porcí je zároveň velmi výrazná finanční úspora, která vás určitě potěší. Využijte proto týden trvajících 25% slev. Nenechte ale nic na poslední chvíli a nakupte si KetoMix jídla už dnes!