AKCE! Za proteinovou dietu KetoMix teď zaplatíte o 20 % méně

KetoMix.cz - Chutné a kvalitní jídlo, se kterým zhubnete! Nyní se slevou 20 %

V keto dietě se snoubí dvě výhody: s její pomocí můžete účinně zhubnout, a přitom si na jídle zároveň příjemně pochutnáte. Mnoho diet má jedno velké minus: Při snížení přijímané energie si ji tělo začne brát ze svalů. Dochází tak k chudnutí svalstva, a pokud se po skončení diety vrátíte k předchozímu stravovacímu režimu, nemine vás nepříjemný jojo efekt. Vaše tělo totiž neví, co s nenadálým přílivem kalorií a začne je opět ukládat do zásob. Při proteinové dietě, ale hubnete hlavně na úkor tukových zásob, a to je ten správný efekt, který má dobrá dieta přinést.

Mechanismus pro spalování tuku

Tělo se díky zvýšenému množství přijatých bílkovin a snížení konzumovaných sacharidů a tuků dostává do stavu zvaného ketóza. Za vzniku ketolátek spaluje štěpením nadbytečný tuk, a to podle zjištění odborníků jak tuk podkožní, tak i ten mnohem nebezpečnější viscerální umístěný mezi orgány v břiše. Ketolátky se během tohoto procesu pro vaše tělo stávají plnou náhradou sacharidů, které vám jinak běžně slouží jako zdroj energie. Mechanismus diety funguje žádoucím způsobem a neochuzuje svalstvo. Bílkoviny zasytí váš žaludek, a protože jsou ve stravě nositeli chuti, budete se po proteinových pokrmech ještě pořádně oblizovat. Rozhodně nejde o žádnou nemastnou neslanou dietu, po které by vás braly chutě a cítili jste se frustrovaní.

Tento týden akce s kuponem OnaDnes i bez něj

Ketonová dieta přitom nemusí být drahá. Představy, že kvůli ní budete muset sahat hluboko do peněženky, jsou mylné. Během tohoto týdne, tedy od pondělí 19.10. až do neděle 25.10. můžete využít slevovou akci, kdy získáte v rámci nákupů OnaDnes proteinová jídla KetoMix se slevou pěkných 20 %. Nemusíte se ovšem bát, že když neseženete výtisk OnaDnes, o slevu přijdete. Máme pro vás dobrou zprávu: Zaplatíte o 20 % méně ať už se stanete šťastnými majiteli kupónu nebo ne.

Pořídit si zásoby proteinových jídel se vyplatí

V současné situaci se vyplatí pořídit si zásoby proteinových jídel KetoMix na více týdnů dopředu. Úspora je s využitím slevy skutečně znatelná, a navíc vyřešíte otázku zásobování v této nelehké době. Budete jíst zdravě a zároveň hubnout, což je velmi důležité. Zkušenosti mnoha lidí, kteří byli v době jarní pandemie koronaviru doma na home office, totiž jednoznačně napovídají, že přibrali. Nedostatek jiných aktivit, kterými by se účinně zabavili, obyčejná nuda a velmi omezené možnosti pohybu, tyto faktory vedly k tomu, že jedli více než obvykle. To se samozřejmě projevilo na stoupající hmotnosti. Pokud se vás tato nepříjemná konstatování také týkají, a chcete nyní zabránit, aby se podobná situace znovu opakovala, jsou pro vás výhodné balíčky jídel KetoMix tou nejlepší volbou.

Veškerou nabídku proteinových jídel a produktů naleznete ZDE.