AKCE: Slim Pasta dává slevu 15 % na konjakové těstoviny a rýži

Slim Pasta - sleva 15% na vše

Zdravá strava je velmi důležitá, toto téma nesmíme nijak opomíjet. Začít s životním stylem, díky němuž se budeme cítit mnohem lépe, můžeme i prostřednictvím jídelníčku. Cílem je omezit přísun kalorií, a přitom se stravovat tak, abychom neměli hlad a nechyběly nám žádné klíčové živiny. Že je něco podobného moc těžké? Ale vůbec ne, zkuste hubnout se Slim Pasta!

​Přílohy už nemusí být postrachem

Opravdu jsou těstoviny tak kalorické? Pozor, záleží na tom, z čeho jsou vyrobené. Konjakové těstoviny jsou něco úplně jiného než klasika z českých supermarketů, nejen z výživového hlediska. Bez sacharidů, zato s velkou porcí vlákniny, která vás výborně zasytí. Nyní s 15 % slevou, která bude platit až do konce března a týká se všech produktů na Slim Pasta, jak českého, tak i slovenského e-shopu . Udělejte si zásoby na jaro, připravte si dietní jídelníček na týdny dopředu.

​Co nejvíce v souladu s přírodou

Bez soli, umělých aromat nebo barviv, to znamená v souladu s přírodou. Podpořte trávení, udělejte radost svému tělu. A v neposlední řadě, myslete na to, že s trochou odhodlání a cvičení nadbytečná kila určitě půjdou dolů. Penne, fettuccine, ale i porce rýže nebo nudlí, jaké jste možná ještě neochutnali. Příloh se už nebojte, dejte jim šanci!

Nabídku produktů Slimpasta si prohlédněte zde.