AKCE: Nový dárek od KetoMixu! Získejte voucher v hodnotě 1000 Kč na další nákup

KetoMix.cz - voucher v hodnotě 1000 Kč na další nákup

Mnoho lidí dnes pracuje na home office, ale ani pro ty, kteří chodí pravidelně chodí do práce není snadné v kolotoči povinností najít správnou rovnováhu mezi zdravou a chutnou stravou a požadavkem dobře se najíst a zároveň si udržet optimální hmotnost. Vhodným řešením k dosažení popisovaných cílů je dieta KetoMix, která nyní nabízí velmi zajímavou slevovou akci.

Nepromeškejte výhodnou nabídku od KetoMixu

Jestliže jste ještě ketogenní dietu nevyzkoušeli nebo máte již nějakou KetoMix kůru za sebou a rádi byste v úspěšném hubnutí pokračovali, nyní nastává ten nejvhodnější okamžik pustit se do toho znovu. Právě teď totiž zbývá pouhých pár dní do konce akce, při které k nákupům keto jídel můžete získat některý z dárků za 1000 Kč při nákupu zboží nad 3000 Kč. Taková odměna za vaši snahu hubnout vás jistě potěší, zvláště když dnes přibývá ještě jeden dárek navíc – voucher na 1000 Kč určený k dalšímu nákupu. Určitě vás toto nabídka zaujala, proto se zde informujte o možnostech, jak dárky získat. Ale pozor! Akce trvá jen do 28. února, tak si pospěšte. Moc času nezbývá, tak ji nepromeškejte!

Vaše tělo bude efektivně pálit tuky, to je keto dieta

Pravdou je, že keto dieta, při které organismus čerpá energii ze zásob tuků, zdravé stravování podporuje. Výhodou je, že dieta KetoMix je připravena odborníky, kteří ručí za dokonalou vyváženost pokrmů. Nebudou vám chybět žádné vitamíny ani minerály, všeho dostanete přesnou porci, která podle nutričních specialistů dokonale pokryje vaše každodenní potřeby. Snížené množství sacharidů zajistí, aby váš příjem energie byl nižší než výdej. To je základní rovnice hubnutí. Právě nedostatkem sacharidů donutíte vaše tělo, aby efektivně spalovalo tuk. Začne si brát energii z tukových zásob, které bude v játrech přeměňovat na ketony.

Splníte si dva hlavní cíle

Ve stavu ketózy zhubnete, a to během poměrně krátké doby. Pokud z tohoto zdravého životního stylu neustoupíte, dokážete si optimální hmotnost také trvale udržet. S KetoMixem si tak splníte dva nejdůležitější cíle, po kterých lidé snažící se zredukovat svoji váhu obvykle velmi touží: Shazovat kilogramy rychle a efektivně a zároveň si sníženou hmotnost trvale zachovat. Nedopustit, aby po skončení dietního režimu nastal jo-jo efekt a znovu jste přibrali. Právě odborníky propracovaná keto dieta tyto požadavky splní, pokud její pravidla přijmete za vlastní. Nyní vám navíc KetoMix přichystal zajímavou možnost, jak si za méně dopřát více keto produktů. V dnešní stresem nabité době tak zabijete dvě mouchy jednou ranou: získáte zásobu nízkosacharidových jídel o vyváženém složení s vysokým obsahem proteinů, které vám uvolní ruce – nebudete muset tak často stát u plotny.