AKCE! KetoMix se slevou 15 % na vše, ušetříte i tisíce Kč! Pouze do neděle!

Sleva 15% na vše u KetoMixu!

Chcete zhubnout a ještě k tomu ušetřit? Neváhejte a využijte akci oblíbeného výrobce a prodejce proteinové diety KetoMix. Akce se slevou 15% na veškerý sortiment platí pouze do neděle 30.8. 2020, tak si pospěšte!

Hubnout se dá nejenom jednoduše a bez velkého trápení, ale také velmi výhodně, bez zvýšených výdajů na jídlo. Obě informace díky jídlu KetoMix platí v podstatě dvojnásob. Nejenom, že díky ketonové dietě lze skutečně zhubnout poměrně rychle, jednoduše a s hotovými jídly i bez větších starostí. Aktuální slevová akce nyní ukazuje, že nakoupit tyto dietní jídla lze i celkem levně, s dodatečnou a nemalou slevou.

U KetoMixu je vše zlevněno o 15 procent

Pokud uvažujete nad startem diety, a to právě s jídly značky KetoMix, je ta pravá chvíle. To proto, že všechno dostupné zboží je nyní levnější o celých 15 procent. Jde o mimořádnou slevovou akci, která má pouze krátkého trvání. Vše končí tuto neděli, 30. srpna. Pokud jste s tímto redukčním programem váhali, je na místě jednat a mít možnost na svém dietním jídle zajímavě ušetřit.

Sleva i na zlevněné

Sleva 15 % na jídla KetoMix neplatí jenom na vybrané produkty. Platí na vše, co v sortimentu najdete. A to i na produkty zlevněné. Sem se řadí především oblíbené týdenní, nebo měsíční balíčky jídel, které jsou díky této dodatečné slevy výhodnější, než kdy dřív. Například keto dieta na 4 týdny je díky aktuální slevové akci levnější o celých 34 procent oproti své klasické ceně. Ale jenom do neděle, tak neváhejte.

Nabídku produktů KetoMix naleznete zde.